14:06

Farciara. Dorota Wachnicka

Farciara

Czy zdarzyło wam się do tej pory taka sytuacja w życiu, że spotykacie kogoś z kim spędzacie jakiś moment, może jest udany, a może jest to porażką i po czym urywa się kontakt?
Być może mieliście takich sytuacji dużo, ale czy los dał wam drugą szansę? Jakie mieliście odczucie, gdy nagle
znowu się spotykaliście? W powyższej książce nasza nowa bohaterka miała farta i drugi raz stanęła oko w oko z przeszłością. Czy wyszło jej to na dobre? no ja, raczej bym inaczej postąpiła, ale to nie ja jestem bohaterką 😒
W książce jest klimat świata prawniczego, mamy podgląd jak ten świat wygląda. Jak dla mnie to nie moja bajka, już czytanie regulaminów przyprawia mnie o palpitacje, a co dopiero ustawy itp. 😏 Służbowe podróże są fajne, zwłaszcza gdy odwiedzasz inne kraje i po spotkaniach masz wolne by pozwiedzać 😍
W naszej książce mowa o Francji, Szwajcarii, Alpy, Brazylię czy lazurowe wybrzeża.  Chyba najbardziej urocze miejsca do zaliczenia.
Do zaliczenia mamy również przystojnych panów 😋 między innymi do wyboru mamy szefa Wiktora albo bogatego arystokratę Jeana. Który wam wpadnie w oko? hmm?

Opis:
"...Natalia, młoda, atrakcyjna prawniczka, podczas letnich wakacji nad Bałtykiem nawiązuje romans z przystojnym ratownikiem Wiktorem. Na ostatnie spotkanie mężczyzna nieoczekiwanie się nie stawia.
Lato szybko mija. Po powrocie do Warszawy Natalia podejmuję pracę w renomowanej kancelarii prawnej. Okazuje się, że jednym z jej partnerów jest Wiktor..."Info:
 • Autor: Dorota Wachnicka
 • Format: 13,5 x 21,5
 • Liczba stron: 200
 • Oprawa: Miekka ze skrzydełkami
 • Data premiery: 2018
 • Wydawnictwo: Edipresse5 komentarzy:

 1. Brzmi na ciekawą pozycję. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie moje klimaty, ale książka z pewnością znajdzie szerokie grono odbiorców ☺️.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak, tak ;-)tam jest trochę erotyzmu, więc fanki Greya to na pewno zaliczą :-)

   Usuń
 3. Oj wiele miałam takich sytuacji, że z kimś miałam super kontakt, gadało nam się genialnie i nagle...koniec.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger