20:41

365 dni, które zmienią twoje życie


 Każdego dnia dokonujemy wyboru. Codziennie przecieramy nowe szlaki. Nie musisz być doskonały, tylko idź dalej przed siebie, w kierunku swoich marzeń.

Realizowanie celów może cię przerastać, ale małymi krokami można je osiągnąć. Codziennie coś zyskujesz i codziennie coś tracisz, lecz prawda  jest taka że nie stracisz, tylko otwierają się inne możliwości. Nabierasz wiatr w maszty i nowym kursem dążysz do kolejnego etapu w życiu.
Szczęście jest czymś, co buduje się delikatnie. 

Zapewniam cię, że po tą książkę będziesz sięgać codziennie. Codziennie przez 365 dni będzie twoją motywacją, by wstać i cieszyć się z każdych drobiazgów jaki dzień obdarzy cię.
Możesz zacząć w dowolnym momencie, niech twoje 365 dni zaczyna się nawet od jutra.

Opis od wydawcy:
"Jeśli przeżywasz czas zmiany, a nadal budujesz most pomiędzy miejscem, w którym jesteś, a miejscem, w którym chcesz być – pamiętaj, że osoba, którą się stajesz, jest już w Tobie. Pewnego dnia uświadomisz sobie, że szczęście nie zależy od wyglądu twojego domu, tylko od miłości, jaką darzysz mieszkających w nim ludzi. Szczęście nie polega na posiadaniu wszystkiego, co najlepsze, tylko na umiejętności zrobienia ze wszystkiego jak najlepszego użytku.

Brianna Wiest, autorka międzynarodowych bestsellerów, przygotowała 365 refleksji, które mogą zmienić Twoje życie. Zaprasza do rozważań o odwadze, szczęściu, miłości, cierpieniu, nadziei, zaufaniu, wdzięczności, zmianie, przeznaczeniu i wielu innych fundamentalnych kwestiach.

To słowa mocy, które sprawią, że może właśnie w tym roku zmienisz swoje życie."Post współpraca reklamowa Wydawnictwo Filia. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger