15:25

Uwolnij mnie. Daria Skiba

Uwolnij mnie


Powieść która już dawno tak mnie nie wzruszyła, w pewnym momencie same łzy popłynęły mi. Powieść która pokazuje, jak nie wiele brakuje od miłości, do prześladowania psychicznego, po fizyczny ból.

"Uwolnij mnie" powieść pokazuje jak można nie kontrolować swojego życia, a przesadnie podchodzić do czyjegoś? Jak podporządkować swoje chore fascynacje, wbrew woli innych?. Ta książka przekazuje wam jeden z mroczniejszych przykładów. Nikt by nie chciał
tego przeżyć na własnej skórze, a podnoszenie się z tak bolesnych przeżyć musi być godne podziwu.
Powieść od pierwszego rozdziału porwie was w świat Diany, naszej bohaterki. Co emocje opadną, to zdwojoną siłą uderzą. Poznacie dwa rodzaje odczuwania miłości. Miłość dla której zrobicie wszystko by kochana osoba czuła się bezpiecznie i doceniona. Oraz miłość z serii jesteś tylko moja i będziesz mi podporządkowana, a jeśli nie to.... To Diana właśnie wpadła w sidła takiej miłości, ale ona dojrzała światełko w tunelu i do niego cały czas podążała, pomimo że według niej wszystko zostało zakończone, stara miłość ciągle jej o tym przypominała, że to nie koniec, tak to się nie skończy. Jesteś moja, a jeśli nie moja, to nikt cię nie będzie miał...
Jedno mnie tylko zastanawia kto bardziej był zdesperowany by się uwolnić? i jak to się musiało skończyć, dla oby dwóch stron by być wolnym. Finał będzie bliski wiele razy, będziecie myśleć że to już koniec, ale nie tak szybko, ta bajka nie jest taka krótka.


Opis:
"...Jak bardzo miłość może zaślepić?
Diana przekona się o tym, gdy wpadnie w sidła bezwzględnego Patryka. Jak wiele będzie musiała przejść dziewczyna, by w końcu podjąć decyzję o wyrwaniu się z objęć szaleńca, i czy wymarzone wakacje okażą się pierwszym krokiem do uwolnienia? Diana zostanie zmuszona do podjęcia egoistycznych decyzji, by po raz pierwszy od wielu lat postawić siebie na pierwszym miejscu. Czy rodzące się w jej sercu nowe uczucie przetrwa próbę czasu? Przeszłość nigdy nie odchodzi w niepamięć, czuwa, by uderzyć w najmniej oczekiwanym momencie. Pewnego dnia demony upomną się o dziewczynę. Daj się porwać wirowi wydarzeń i emocji, by poczuć na własnej skórze to, co przeżyła Diana. Myślisz, że jesteś w stanie tego dokonać?..."
Info:
 • Autor: Daria Skiba
 • Wydawnictwo Vectra
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 340
 • Wymiary: 19.3x12.0x3.8 cm8 komentarzy:

 1. Nie słyszałam wcześniej o tej książce :) dodaję do listy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, bardzo mnie zachecilas do przeczytania tej książki. ❤

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się interesująco! Pierwsze o tej książce słyszę, ale będę miała na uwadze! :)
  Pozdrawiam! włóczykijka z Imponderabiliów literackich

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger