11:09

Tajemnica sosnowego dworku

Tajemnica sosnowego dworku

Najbardziej w tej powieści urzekł mnie klimat starego dworku, lubię takie tajemnicze domy. Może dla tego że w dzieciństwie mieszkałam w okolicy, gdzie takich domów było dużo. Zawsze mnie intrygowały wysokie mury, stare drzewa w parku otaczające takie tajemnicze dworki. Ruiny też mają swój urok, choć niebezpieczne, skrywają wiele tajemnic z przeszłości. Ta książka wprowadzi cię w tajemniczą historię z przeszłości, gdzie dusze
bliźniaczek uwięzione są w takim dworku. Czemu akurat w tym dworku? Co ich tu spotkało?
Miłość to drugi wątek tej powieść. Ten typ związków to częsty w dzisiejszych czasach, przynajmniej osobiście znam takie beznadziejne przypadki, tzn beznadziejne oczami kobiet. One by chciały kolejny krok do przodu postawić w związku, a on? Po co? przecież jemu tak dobrze. Przykład w tej książce, może i tobie się przysłuży, życzę aby i tobie tak się losy potoczyły... a jak inaczej pójdzie, to i też będzie dobrze, przynajmniej wiadomo na czym się stoi.
Fundacja, a nawet dwie fundacje, grają również role w tej powieści. Możemy bliżej poznać na czym to polega, skąd takie fundacje się biorą i ich historie.
Książka na pewno dużo da ci wrażeń, choć ja osobiście nie wierzę w duchy, czasem lubię oderwać się od rzeczywistości. Książkę czyta się przyjemnie, wręcz nawet momentami ciężko oderwać się od niej.

Opis: ze strony www.wydawnictwolucky.pl
"... Kiedy Katarzyna Rawska zostaje zatrudniona w fundacji, której siedziba mieści się w starym, wymagającym generalnego remontu dworku, nie ma pojęcia, że ta praca zmieni całe jej życie, a przede wszystkim ją samą. Niezamieszkały  pozornie budynek ma bowiem dwie tajemnicze lokatorki. Próbując poznać ich dzieje, Kasia przy pomocy przyjaciół trafi na zagadkę z przeszłości, która okaże się bardzo istotna dla jej przyszłości. Tajemnica, skomplikowana miłość i... duchy?..."Info:
Autor: Małgorzata Kursa
Rok: 2018
Liczba stron 320
Format 125 x 195
Oprawa miękka
2 komentarze:

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger