15:00

Sekretnik czyli przepis na szczęście


sekretnik

Bardzo dawno, dawno temu czytałam książkę o potędze podświadomości. Książka bardzo dobra i wiele zmieniła w moim życiu. Ale
chyba byłam z byt młoda by skorzystać z tej wiedzy dobrze i niestety z biegiem lat zapomniałam o mocy mojej podświadomości. Źle zaczęłam sprecyzować swoje marzenia. Teraz może już nie jestem nastolatką ale za młoda by nachylać się nad własnym grobem. A to wszystko przez jedno marzenie które nie sprecyzowałam na tyle by podświadomość mogła prowadzić po dobrym torze, jak na ironię losu poszła na łatwiznę :-/

Dopiero teraz sobie uświadomiłam mój błąd, gdy do moich rąk trafiła powyższa książka "Sekretnik, czyli przepis na szczęści" czytając czułam że autorka miała do czynienia z książką którą ja w młodszych latach czytałam. Ale też fajnie że autorka nie zapomniała o niej i wręcz pielęgnuje ten dar i co najważniejsze dzieli się swoim sukcesem na szczęście.

Podświadomość to piękny lek na szczęście ale i nie właściwe zagranie nią może skończyć się jak w rosyjskiej ruletce. Kto chętny na zmianę w życiu? A może ktoś chce zacząć doceniać to co ma? kto się odważy? Ja już nie mam nic do stracenia ale wiem że zyskam i walczę :-) 


Opis:ze strony www.znak.com.pl

"....Sięgnij po marzenia! Willa? Lexus? Książę? A może po prostu dobra praca? Wcale nie potrzebujesz czarodziejskiej różdżki, by spełnić swoje marzenia. Wystarczy wyobraźnia, odwaga i drobna pomoc Sekretnika. Była zwyczajną dziewczyną. Gnieździła się w maleńkiej kawalerce i nienawidziła swojej pracy. Pewnego dnia stała się pisarką bestsellerów, kobietą sukcesu, a Sekretnik napisała w swoim wymarzonym domku pod lasem. Kopciuszek? Nie! – Drimerka, która zdobyła się na szczerą rozmowę z samą sobą. Sekretnik to bardzo osobisty, praktyczny poradnik, jak uwierzyć w marzenia i dostrzec te, które są naprawdę nasze.
Katarzyna Michalak dzieli się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami, i pokazuje, że chociaż droga do sukcesu bywa kręta i wyboista, można marzyć skutecznie...."
przepis na szczęście

Info:
Tytuł: Sekretnik, czyli przepis na szczęście
Autor: Katarzyna Michalak
Oprawa twarda
Liczba stron: 216
Wydawnictwo: Znak literanova
Rok wydania: 2015

1 komentarz:

  1. świetna książka, rozejrzę się za nią w Empiku :) A potęga podświadomości też jest godna przeczytania.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger