21:14

Ulica Noel

 


Czasami potrzeba ciemności, żeby ukazało się nasze światło. Myślę, że właśnie tak jest w moim przypadku. Czuję, że idą wielkie zmiany w moim życiu i już wiem, że to co się nosi w sercu, to spotykam na zewnątrz...

Książka przeczytana, to kolejna książka tego pisarza i gorąco polecam. Zresztą zauważyłam, że w każde święta

Evans musi być :-) Uwielbiam jego historie, które są wstępem do klimatu świątecznego, co prawda jest mi smutno, że ja takiej przygody nie mam, ale chociaż pomarzyć mogę. Kto wie, może będzie mi jeszcze dane spotkać prawdziwą miłość w życiu...

Czyta się miło, taka idealna powieść na wieczór z kakao i ciepłym kocem, a w tle płomień świecy... W książce jest wszystko co potrzeba na rozgrzewkę świąteczną. Miłość, wybaczenie, trudne decyzje i to wszystko na tle świąt Bożego narodzenia. 


Opis:
Spotykają się na życiowym zakręcie, kiedy obydwoje stracili już wiarę, że coś dobrego może im się przydarzyć. Elle samotnie wychowuje synka, pracuje na dwie zmiany w przydrożnym barze i ledwo wiąże koniec z końcem. William dopiero co zamieszkał w ich miasteczku i od razu wzbudza zainteresowanie wszystkich swoim nietypowym zachowaniem.

Los splata ich ścieżki w zaskakujący sposób. On pomaga jej otworzyć się na uczucia, a ona wspiera go w walce z demonami przeszłości.

Elle zaczyna się zastanawiać, czy ich spotkanie na pewno było przypadkowe. I czy to możliwe, że William zna prawdę o najtrudniejszym okresie w jej życiu.

Czy rodzące się uczucie da im szansę na nowy początek?

Ulica Noel to pełna ciepła i wzruszeń opowieść o trudach samotności
i powracającej nadziei. Piękna lekcja na święta o tym, że wszystko, co dajemy innym, do nas wraca.

Info:

Tytuł: Ulica Noel

Autor: Richard Paul Evans

Oprawa: Miękka

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

Stron: 304

Data wydania: 11.2021

Wydawnictwo: Znak

2 komentarze:

  1. Nie miałam okazji jej poznać :)

    OdpowiedzUsuń
  2. If a loss 1xbet happens once more, you will quickly as} once more double up your guess and so forth till you rating a win. Evidently, this strategy works because it lets you win back your losses and default to a baseline guess which is how you generate profit in the long run|the lengthy term}. These methods allow you to strategy the sport with a grain of salt while carrying the smallest attainable threat. While probability can nonetheless disrupt your long-term success, it’s usually accepted that these systems stability nicely between threat and anticipated return. One great example is the Paroli system, where you will double up your guess after each win. The first tip is a reiteration of what we've simply learned.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger