23:16

Kawowy koktajl pod oczy

 


Na ostatnim spotkaniu blogerek otrzymałam taki pachnący zestaw od Bosphaera, ze względu na to, że jeszcze nie zużyłam poprzedniego kremu, a nie lubię rozpoczynać kolejnych, krem na razie czeka na swoją kolej. Za to okres przed świąteczny, dał mi się we znaki, jestem nie wyspana i zmęczona, co widać od razu po moich oczach, dlatego zaczęłam od tygodnia używać tego wdzięcznego po nazwie, koktajlu kawowego pod oczy. 
Spodobała mi się w pierwszej kolejności skromne, a zarazem praktyczne opakowanie, wygodna aplikacja produktu i przy okazji masaż okolic oczu, dzięki metalowej kulce łatwo się rozprowadza. Nie podrażnia, co dla mnie jest istotne, oczy mnie nie pieką. Po przebudzeniu, nie mam podkrążonych oczów, skóra jędrna i nawilżona. 
Cały opis produktu znajdziecie na stronie marki i całkowicie zgadzam się opisanymi efektami. Kawowy koktajl pod oczy to produkt godny uwagi i swojej ceny.1 komentarz:

  1. Once you’ve weighed your choices and picked one, you’ll have to register. Matched Offers – A lot of welcome bonuses take the type of matched offers. Essentially, the casino gives you free credit score depending on how much you deposit. 1xBet Gives You Up to €1,500 + one hundred fifty Free Spins Make a €10 deposit and 퍼스트카지노 extra €15 for the next three deposits to assert 100%, 50%, 25% and 25% matched bonus with one hundred fifty Free Spins on chosen video games. This company has over 15 years of experience in creating reside lotteries that allow fixed-odds betting and multiple of} draws with model new} draw every minute.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger