15:05

Ego. Największa przeszkoda w leczeniu ran.


 Kojarzycie może takie memy o zachowaniach? np. coś w stylu "Traktuję innych tak jak oni mnie..." Nieraz sama mam zamiar taką grafikę udostępnić, ale po przemyśleniu, stwierdzam, że chyba nie jestem taka krystaliczna. W końcu o ironio, działa to w druga stronę "...traktują mnie tak jak ja ich..."
Zauważyłam też, że osoby takie pewne swojej nieskazitelnego ego, mają
najwięcej problemów ze sobą, biedni poszkodowani, wiecznie nie zadowoleni, walczący o sprawiedliwość całego wszechświata, w którym oczywiście oni się otaczają. Ich punkt widzenia, jest jednostronny i każdy musi się zgodzić z jego zdaniem, jeśli tego ktoś nie uczyni, to jest "be" i tak go właśnie traktuje.
Powyższa książka, świetnie ujmuje ten temat, pozwala wsłuchać się w swoje ciało. Czytając, niestety i co też sam autor stwierdzam, dobrze zacząć od pierwszego egzemplarza tej książki, czyli "Bądź sobą. Wylecz swoje 5 ran" Książka wydana prawie 14 lat temu, lepiej was w prowadzi w temat, ego jest kontynuacją.
Każdy ma swoje wynaturzenie w zachowaniu, postępowaniu. Niektóre cechy nabyliśmy z wiekiem w środowisku, w którym jesteśmy związani, a z niektórymi charakterami mamy już w genach. Będąc w jednej grupie, ludzie już akceptują cię być może, ale w chodząc w nowe towarzystwo, nie zawsze mogą twoje zalety przypaść innym. Zdolność szybkiego przeorganizowania się w dzisiejszych czasach to atut w samorozwoju.
Książka-poradnik wprowadzi cię w zrozumieniu, jak uzdrowić swoje "rany"  Odkrywać emocje, akceptować, czy po prostu być sobą.


Opis:
Oto długo oczekiwana kontynuacja bestsellerowej książki Lise Bourbeau, „Bądź sobą – Wylecz swoje 5 ran”, opublikowanej przez nas w 2012 r. i wciąż osiągającej rekordową sprzedaż dzięki tłumaczeniom aż w 16 językach.
W tym tomie Autorka, z pomocą licznych przykładów, dzieli się swoją fachową wiedzą i bogactwem osobistych doświadczeń, aby kierować tymi, którzy szukają konkretnych sposobów uleczenia ich cierpienia.
Czytelnicy nauczą się rozpoznawać mechanizmy pięciu ran i będą w stanie lepiej określić, kiedy są aktywowane. Stosując sugerowane techniki, uświadomią sobie niezliczone okazje, w których ego kieruje swoimi myślami, słowami i czynami. Uzyskanie tej świadomości będzie nie tylko warunkiem uzdrowienia, ale także pomoże manifestować podstawowe potrzeby ich dusz, aby doprowadzić je do samokontroli i wewnętrznego spokoju.


Info:
Tytuł oryginału: Ego - The greates obstacle to healing the 5 wounds
Data wydania: 2019-01-01
Liczba stron: 228
Wydawnictwo: Kos
Kategoria: poradnikiBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger