20:50

W domu jak w raju

W domu jak w raju

  Własny kąt to największe marzenie chyba każdego żywego stworzenia na świecie. Nie każdy może sobie wybrać lokalizację, czy formę tego kąta, ale każdy może sobie go urządzić po swojemu.
  W kwestii urządzania przypomniały mi się emocje na jednym z forum wnętrzarskim, gdzie ludzie chwalili się wykończonymi mieszkaniami. I wiecie co? Wydaje mi się, że remont niektórych autorów postów, nie wykończył tak, jak
komentarze pod postem 😂
  Każdy ma odmienny styl, postrzeganie kolorów, form. Dla jednych wyremontowane mieszkanie jest idealnym miejscem na świecie, a zaproszeni goście mogą przejść obojętnie, czy zacząć krytykować, albo jeszcze lepiej doradzać, by coś dołożyć, wymienić...
  Jednym słowem twój dom, ma być twoją oazą spokoju, relaksu i ...kwiatem lotosu na tafli jeziora... a powyższa książka, ma wam pomóż dobrać do waszej osobowości, najlepsze aranżacje. Aranżację nie tylko materialne, ale i proste nawyki, które będą twoimi nowymi rytuałami.

Opis:
"... Co mówi o nas dom i jak możemy na niego wpłynąć, aby poczuć się dobrze.
Praktyczny poradnik dostarczający pomysłów na przemianę domu w oazę optymizmu, spokoju, miłości i kreatywności. Zawiera wskazówki, jak odpowiednio zorganizować poszczególne pomieszczenia, aby wytwarzać życiodajną energię, móc odpocząć, skoncentrować się i czerpać inspirację z przebywania w domu. Znajdziemy w nim również podpowiedzi, jak polepszyć stan ducha za pomocą odpowiedniego wykorzystania światła, roślin i kolorów oraz praktyczną wiedzą na temat materiałów, które sprawią, że nasz dom będzie przyjazny dla zdrowia, harmonii i równowagi...."


Info:
Autor: Diana Quan
Tytuł: W domu jak w raju
Premiera: 2019 marzec
stron: 256
Okładka: miękka ze skrzydełkami


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger