19:15

To tylko jeden wieczór.


To tylko jeden wieczór

Dużo myśli, bardzo dużo powtarzających myśli. Autorka zdecydowanie sprawdziła by się w pisaniu scenariuszy do seriali. Mam nie odparte wrażenie, że gdybym zaczęła czytać od połowy książki, nic bym nie straciła z wątku historii. Ale to też duża zaleta, bo znam nie jedną osobę, do której trzeba mówić wiele razy i korzystać przy każdej okazji z różnej formy by
jej wytłumaczyć sens życia.
I właśnie dochodzimy do sedna tematu powieści, życie różnie się układa, a nasze myśli zmieniają się od punktu siedzenia. Niestety problemy życiowe kończą się na myślach i planach, które nigdy nie realizujemy, bo po co? tak jest dobrze - to los daje - po co zmieniać.
Na szczęście czasem nie można być obojętnym na los, gdy już cię dorwie zrób krok w dobrą stroną. Wiele nie trzeba, wystarczą tylko słowa, które nie raz mają moc, zwłaszcza takie od serca. Nie warto dusić w sobie problemów i udawać, że wszystko pięknie gra jak w najlepszym bajkowym filmie.
Powieść obyczajowa z dramatem w tle, z walką o miłość dzieci, męża. O zaufaniu drugiej osobie, oszustwach małżeńskich. O serdeczność, wyrozumiałości i chamstwie paparazzi.

To tylko jeden wieczór, który może wiele odmienić.Opis:
 "...Znana aktorka Amelia Diamond, a w prywatnie Sylwia Nowak, zbudowała życie doskonałe. Podziwiają ją tysiące kobiet. Ma wszystko. Urodę, sławę, kochającego męża, dom i wspaniałe dzieci. W internecie cieszy się ogromną popularnością.
Święta to dla niej piękny i ważny rodzinny czas, opowiada o tym w każdym wywiadzie. W tym roku wyjątkowo będzie mieć na kolacji wigilijnej nieplanowanego gościa. Z powodu nagłej śmierci siostry musi przyjąć jej córkę.
To tylko jeden wieczór - powtarza sobie. - Jakże prosta sprawa.
Ale to nieprawda. Sylwia ma bowiem tylko jedną, za to wielką tajemnicę. W zwykłe dni łatwo ją ukrywa, nikt się nie domyśla, ale w święta może się to okazać nie lada wyzwaniem.
Czy życie zbudowane na kłamstwie może się udać?..."


To tylko jeden wieczór. Krystyna Mirek

Info:
  • Format: 14,5 x 20,5 cm
  • Liczba stron: 312
  • Oprawa: miękka
  • Data premiery: 14.11.2018
  • Autor: Krystyna Mirek
  • Wydawnictwo: Edipresse


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger