21:01

Święci grzesznicy. Intryga, chaos i skandal

Święci grzesznicy

Kolejna seria dla tych co lubią erotyczne powieści. Z serii co czytać po Greyu :-D I tu się powtórzę z i przytoczę cytat z innego posta, w którym też opisywałam inną sagę.
 "...Postanowiłam że nie będę rozdzielać na trzy posty tych książki, bo fabuła, bohaterzy i cała akcja mają jeden mianownik jaki jest ta SAGA. Zresztą ktoś kto zacznie czytać od pierwszego tomu, to będzie miał wszystko w jednym poście, czyli oszczędzasz czas na szukanie kolejnych części..."
Saga "Święci grzesznicy" no cóż święci to oni nie są, ale grzesznicy stuprocentowi. Zapewnią wam przyjemny czas na długi weekend, a z lampką wina się rozluźnicie od codzienności i ....
rozmarzycie :-p
Powieść zaczyna się części "Intryga" pierwszy nasz bohater to Brutal, który bez powodu nie otrzymał takiej ksywy. Kiedyś za czasów licealnych przegonił z miasta biedną Emilię, a teraz po latach spotykają się i nagle emocje od nowa zaczęły buzować. Co z tego wyniknie? Czy Emilia da się znowu skompromitować?
Druga część "Chaos" jak dla mnie niezły emocjonalny chaos, momentami aż płakałam. Dean czyli Szatan to przyjaciel od dziecka i po obecne czasy, jak i partner biznesowy Brutala. W pierwszej części był chłopakiem Emilii, ale czy faktycznie był z nią dla miłości? czy dla podniesienia ciśnienia Brutala? a może cały problem to siostra Emilii, Rosie? 
Kolejna część "Skandal" Poznaliśmy historię związków Brutala i Szatana, to teraz pora zobaczyć jak układa sobie życie, trzeci z przyjaciół zwany "Cichy". Z poprzedniej części poznamy, że coś mu się tam ułożyło, ale tylko na krótko, pozostawiając za sobą niesmak związku i dziecko, które kocha najbardziej i ciężko będzie dotrzeć do jego serca ponownie. Jedynie co cały czas mnie rozpraszało czytając tą część, to okładka książki. Bohater to Mulat,  a facet na okładce to rodowity Białas :-p, Czy to już taki problem dać ciemnoskórego na okładkę?
Podsumowując, jestem zaskoczona doborem tematów, który użyła autorka. Rzadko czytam powieści, w których są zbliżone choroby i połączone z takim tematem jak romans, miłość a już z pewnością erotyka. Ta seria jest bliska życia codziennego, nic nie jest w życiu przecież piękne, doskonałe. Przecież większością słyszy się że w chorobie, biedzie związki się rozpadają. W przypadku tej serii takie przypadki łączą się. Szkoda że prawdziwe życie pisze inne scenariusze. 


Intryga


Chaos


SkandalInfo:
Autor: L. J. Shen
Przełożyła: Sylwia Chojnacka
Saga: Święci grzesznicy
Wydawnictwo: Edipresse
Oprawa: Miękka z zakładkami
Stron: 3x ok 360
Wydawnictwo: Edipresse książki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger