10:33

Życie jest sztuką

życie jest sztuką

Szybka lektura, na szybkie zmotywowanie się. Tak mogę podsumować tą książeczkę. Po prostu taki szybki kopniak by ściągnąć różowe okulary, sięgnąć wzrokiem dalej niż horyzont. Oczywiście przyszłości nie da się przewidzieć i różnych zdarzeń losu, ale czasem warto
pomyśleć, co się robiło źle i jak to teraz można poprawić, a co lepsze tak zmodyfikować by wyszło jeszcze lepiej.
Nic trudnego, każdy sobie pomyśli, ale los losem a plany planami, grunt by ten nieszczęsny los obrócić w szczęśliwe zakończenia :-)
Dla kogo ta przygoda? nie tylko dla studentów kończących swoje wymarzone kierunki. Polecam wszystkim, kto stoi w miejscu i temu co każdy dzień przynosi sukcesy, dla tych co poddali się i obrażeni w kącie popłakują. Również tym co stoją przed czymś wielkim, a nie wiedzą czy iść dalej czy się zawrócić.
Bo każde życie to kropla, a każda kropla skrapla się do jednego wielkiego morza. Bo w życiu chodzi o to by nie przeżyć, a czuć że się żyje

Opis: ze strony www.mediarodzina.pl
"...W 2008 roku J.K. Rowling wygłosiła wzruszającą przemowę dla absolwentów Uniwersytetu Harvarda. Przemówienie, które ukazuje się po raz pierwszy w formie książkowej w języku polskim pt. Życie jest sztuką, zawiera cenne rady dla każdego, kto znalazł się w przełomowym momencie życia. Autorka zadaje trudne pytania o to, jak przyjmować porażki i jak skorzystać z siły wyobraźni dla własnego i wspólnego dobra. Czerpiąc przykłady z własnego życia, światowej sławy pisarka przenikliwie i poruszająco rozważa najważniejsze wartości w życiu...."

Info:

autor: Joanne K. Rowling
wydawca: Media Rodzina
ilość stron: 80
rok wydania: 22.11.2017
format: 124 x 187 mm

2 komentarze:

  1. Bardzo lubię tego typu poradniki. Wykorzystuje je nie tylko w pracy, ale i w codziennym życiu.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger