21:08

Prezent marzeń dla dwojga.Po długiej przerwie od rozrywki, który los nam zafundował, prawdziwym prezentem marzeń było wyjść wreszcie na miasto. Biorąc pod uwagę tryb pracy, gdzie planowanie weekendu to nasza bolączka, zdecydowanie wolimy, gdy plan już z góry ktoś nam zaplanuje, czy totalny spontan, który ostatnio rzadko stosujemy, po prostu wykończeni po całym tygodniu nie mamy sił na szybką organizację.
Tym razem zostaliśmy zmobilizowani przez znajomych na wyjście i chwała im za to, bo już w tym domu dziczeliśmy :-D
Jak wyjście na miasto, to koniecznie rynek główny i dobry lokal z widokiem na niego. Naszym celem była restauracja La grande mamma  w Rynku Głównym 26 tuż przy ratuszu. Gdzie wraz ze znajomymi spędziliśmy miło wspólny czas, po dłuższej rozłące.
Sama restauracja to urokliwe miejsce, w duchu krakowskiego klimatu. Wspólne biesiadowanie przy beczkowym piwie, wzmogło apetyt na obiad, oraz deserem. Miła obsługa, smaczne dania i świetna ekipa, okazało się świetną przygodą.


Jeśli i wy chcecie zaskoczyć swoich znajomych, rodzinę, solenizantów czy swoją drugą połowę, prezentmarzeń.pl to kopalnia inspiracji na każdą okazję. Prezent to nie tylko przedmiot, wspomnienia nie trzeba przechowywać w szafie czy demonstrować na półkach, gdzie kurz się odkłada. Wspomnienia można spakować w każdą podróż i nikt im tego nie odbierze...Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger