21:36

Ogród Lorenza

Ogród Lorenza

To jest ta książka, która na długo zapada w pamięci. Wyobraźnia pracuje podczas czytania. A ten ogród? I te plany zabudowy? Ach, gdybym i ja miała takie hektary, książka niezła byłaby w roli biznesplanu.
No i ta miłość, można się zakochać.
Od pierwszej strony do ostatniej, byłam oczarowana ogrodem naszego bohaterem. Naprawdę, otrzymać spadek to nie sztuka, sztuką jest go
praktycznie zagospodarować. Nasz bohater połączył realia z marzeniami, pomimo że, przeciwności losu różne były, od finansów, poprzez brak akceptacji do pomysłów przez ojczyma. Nasz bohater Lorenzo nie poddaje się w walce, o własnym ogrodzie fauny i flory.
Lorenzo ma też marzenie o prawdziwej miłości, ale tu realizacja jest na martwym polu, tu musi  przezwyciężyć i naprawić swój błąd z przeszłości, a tu nie da się tak prosto, zagospodarować pola.

 Opis:
 Lorenzo to młody, ambitny weterynarz. Po włoskim dziadku dziedziczy olbrzymie tereny i zakłada wyjątkowy ogród zoologiczny, w którym dzikie zwierzęta mogą żyć w naturalnych warunkach. Despotyczny ojczym odmawia mu wsparcia, więc Lorenzo musi sam podjąć nierówną walkę o spełnienie swojego wielkiego marzenia. Niespodziewanie w jego życiu znów pojawia się Julia, jego pierwsza miłość, która szybko angażuje się w projekt. Lorenzo odkrywa, że wciąż potrafi kochać... Ale czy w sercu Julii jest jeszcze miejsce dla mężczyzny, który opuścił ją, gdy najbardziej go potrzebowała?
Info:
Tytuł: Ogród Lorenzo
Autor: Francoise Bourdin
Tłumaczenie: Anna Tomoń
stron: 320
Premiera: 09. 2019
Wydawnictwo Dragon

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger