23:39

Miłość z błękitnego nieba


Powieść wydawałaby się idealna na Walentynki, ale przecież dobrze wiemy, że zakochani, cały rok celebrują miłość :-) A będąc bliską mieszkanką Krakowa, muszę potwierdzić, że Kraków to idealne miasto dla zakochanych.
Po wcześniejszych przygodach z literaturą autorki Krystyny Mirek, bardzo szybko wygospodarowałam czas, by móc w zaciszu zaczytać się w nowej powieści. Od razu powiem, że zaczynając po południu, to koło północy skończyłam, żadna siła mnie odciągała od czytania. A to chyba
najlepsza rekomendacja :-)

Mamy tu dwa przypadki osobowości, gdzie ten pierwszy skacze z kwiatka na kwiatek, oraz drugi, gdzie brak zaufania i przykre doświadczenia z przeszłości, blokowały drogę do miłości. Z których przypadków to ty jesteś? Czy są miejsca na świecie, które cię paraliżują, po jakiś traumatycznych przeżyciach?  Co, gdyby to tam, gdzie kiedyś coś się skończyło, zaczęło się też i nowe?
Zabawna, ale i wzruszająca powieść z wątkiem nie tylko miłosnym, ale i biznesowym. Gdzie dowiemy się, jak wygląda praca, stanowisko przedstawiciela dużej korporacji i właściciela firmy.
Najbardziej mnie wzruszyła drugoplanowa historia. Samotna matka dwójki dzieci oraz egoistycznego ojca, który swoimi kombinacjami, żył w luksusie a jego dzieci żyły w ubóstwie.
To trzeba przeczytać!  


Opis:
"Walentynkowy Kraków to dla wielu zakochanych jedno z najbardziej romantycznych miejsc na ziemi. Tu właśnie przybywa Angelika, która ma do podpisania najważniejszy kontrakt w karierze. Nie zawaha się przed niczym, byle tylko osiągnąć cel. Dla niej Kraków to miasto, z którego kiedyś uciekła i nie zamierza wracać do niełatwych wspomnień. Jest skoncentrowana na pracy i nie pozwala sobie na żadne sentymenty.
Po drugiej stronie barykady stoi właściciel prężnie rozwijającej się firmy, prywatnie niepoprawny kobieciarz, choć z zasadami. On też chce podpisać ten kontrakt, ale na swoich warunkach. I również nie ma oporów, by korzystać ze wszelkich sposobów, które mogą do tego doprowadzić.
Co się stanie w mroźną walentynkową noc? Kto zwycięży w biznesowych negocjacjach i w jaki sposób zakończy się próba osiągnięcia niemożliwego kompromisu? Z pozoru niewinny splot wydarzeń sprawi, że życie wielu osób zmieni się bardzo mocno"

Miłość z błękitnego nieba

Info:
  • Tytuł: Miłość z błękitnego nieba
  • Autor: Krystyna Mirek
  • Wydawnictwo Edipresse Polska
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2019
  • Ilość stron: 352
  • Wymiary: 14.4x20.5cmBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger