19:02

Królowa gwiazd

królowa Gwiazd

Moje nowe spotkanie z autorką, tzn na polu twórczym. Pierwsza książka i myślę że nie ostatnia jaką przeczytam pani Agnieszki Walczak-Chojeckiej. Na początku sceptycznie podchodziłam do tej książki, bo tak jak by zalatywała mi polskim serialem, a nie ukrywam że ostatni jaki serial oglądałam to "M jak miłość" i to zakończyłam jak
Zduński zmarł. Czyli dobre lata temu 😏
Wracając do książki, bohaterki to polskie aktorki i nie są to aktorki z pierwszych stron mediów. Raczej takie które liczą, że choć Pudelek, obejmie je na fotce przypadkowo. Konkurencja na rynku duża, widzowie kapryszą, a z czegoś trzeba żyć. Książka o tyle fajna, że można mniej więcej kulisy pracy, a już na pewno jej zdobycia i utrzymania podpatrzyć.
Oczywiście zaskoczyło mnie miejsce akcji. Większością akcja rozgrywa się na Malcie. Ciepłe klimaty, pobudzają zmysły do marzeń ....o wakacjach😜
Ktoś kto wybiera się na Maltę tę książkę powinien przeczytać, zdecydowanie natchnie go do miejsc, które warto odwiedzić. Dziewczyny są zmuszone zwiedzać okolicę, a zadane im zadanie przyciągnie uwagę na historię miejsca.
Przygoda dziewczyn od samego początku wciąga w ich aktorski świat. Przy okazji dobrze przy tym się bawiąc, choć są momenty dramatu, jak to w życiu.

Opis:
"... Cztery aktorki – jedna rola. Kto zostanie Królową Gwiazd?
Życie młodych aktorek: Malwiny, Dominiki, Klaudii i Miśki, nie przypomina kolorowego filmu. Dziewczyny postanawiają jednak zawalczyć o swoją przyszłość i udają się na festiwal filmowy na Maltę, by zdobyć rolę u znanego reżysera. W Drużynie Gwiazd szybko dochodzi do rozłamu. Rola jest jedna, a urokowi Zorana Mrvicia trudno się oprzeć.
Co jednak zrobią, gdy na horyzoncie pojawi się wspólny wróg, a jednej z nich zagrozi niebezpieczeństwo? Czy przyjaźń okaże się silniejsza od zawodowych ambicji? Może to właśnie ona ma największą moc…
Królowa Gwiazd to fascynująca podróż nie tylko na słoneczną Maltę, lecz też do zakamarków kobiecej duszy. Intrygi, tajemnice, kulisy show biznesu, przyprawione historią zakonów rycerskich, to wszystko znajdziecie w tej wciągającej książce..."

Info:
Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze
Pierwsze wydanie: 2018-10-15
Liczba stron: 352
Format: 21.0x14.0

7 komentarzy:

 1. Historia wydaje się być ciekawa, mimo, że to nie do końca mój klimat. Może kiedyś dam jej szansę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No mój też nie klimat, tak mi się wydawało, a jednak przeszła :-D

   Usuń
 2. Pierwszy raz widzę tę powieść na oczy, ale to zapewne dlatego, że totalnie nie mój gatunek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzieś już o tej książce czytałam i raczej juz wtedy mnie nie zainteresowała. Trochę nie moje klimaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie mnie też początkowo nie kręciła z opisu. Ale nie żałuje, że w końcu ją przeczytałam ;-)

   Usuń
 4. Hmmm ciekawa jestem czy mnie by się spodobała?

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger