17:46

Marzena M.


 Kiedy w twoim życiu wszystko właśnie się rozsypało... to polecam dobrą lekturę. Zwłaszcza taką która wspomoże duchowo i zmotywuje. 
Powieść wciągająca praktycznie od pierwszych stron, codzienność Marzeny to rutyna ale potrafi znaleźć chwile dla siebie, tym bardziej że
mąż za bardzo nie jest aktywny w domu, jak i zresztą w dokładaniu się do pielęgnowania tego domowego ogniska. Córka nastolatka, no cóż nie ukrywam że mając też w podobnym wieku córkę, lubię czytać jak inni radzą sobie w wychowaniu młodzieży (jak znacie takie książki, to zapodajcie, chętnie przeczytam) No więc ta ich nastolatka to taki "obcy" co siedzi w ciemnym pokoju i gdyby nie szkoła, to pewnie by nie wychodziła z niego. 
Aż pewnego dnia wyobraźcie sobie, nasza nastolatka wyszła z pokoju, przechodząc przez korytarz mieszkania zobaczyła że tatuś zostawił w swoim sanktuarium nie wyłączony komputer. Od tego momentu życie w domu nabrało nowego wymiaru, nowego znaczenia, nowej wartości....
Jesteście gotowi na zmiany? jesteście gotowi powiedzieć "dość tego" Koniecznie musicie poznać bliżej Marzenę i to co dalej zrobiła ze swoją przyszłością.


Opis ze strony www.hitsalonik.pl
"... Marzena jest zadbaną, zaradną czterdziestką plus. Wiedzie uporządkowane życie, ma męża, córkę, ciepły kontakt z matką, pracę i przyjaciółki. Owszem, są drobne niepowodzenia – ot, całkowity brak seksu, mąż nierób czy pewne niedomagania finansowe – lecz przecież nie można mieć wszystkiego…Pewnego dnia, z pozoru takiego jak wszystkie, Marzena dokonuje pierwszego odkrycia – za którym, prawem serii, podąża cała sfora następnych.
A to w jej małżeńskim łożu ni stąd ni zowąd znajdują się koronkowe stringi, a to mąż wraca z artystycznych przedsięwzięć z uszminkowanym pośladkiem, a to ona sama odkrywa takie oblicza seksualności, jakich nigdy dotąd nie zaznała, a to wreszcie stawia sobie arcyważne pytanie: czy ja lubię swoje życie? Czy już niczego więcej od niego nie chcę?
Jak w tym nie zwariować?
Można poszukać szczęścia na portalu randkowym.
Albo skupić się na nowym, dużym wyzwaniu – na przykład budowie domu.
A może powierzyć się troskliwemu wsparciu mądrych, kochających kobiet?..."


 

 

Info:
  • Format: 13,5 x 21,5 cm
  • Liczba stron: 304
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
  • Data premiery: 17.08.2017
  • Autor: Agnieszka Jeż, Paulina Płatkowska
  • Wydawnictwo: Edipresse

2 komentarze:

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger