10:30

Uwikłani. Na zawsze.


pakiet uwikłani

Pisząc teraz o tej książce  rozmarzyłam się ponownie. Jakoś tekst wydaje mi się obcy, gdy zaczęłam przewracać kartki, pomimo że książkę przeczytałam. No cóż to jest dobry powód by przeczytać wszystko jeszcze raz :-)
A że mam teraz cały pakiet to lektura nie przerywana będzie, kto zresztą lubi przerywany stosunek....ups
związek :-) Hudson i Alayn też tego nie lubią. Problemy lubią sobie stwarzać a otoczenie też nie jest obojętne na ich związek. Dla tego zawsze coś wisi złowrogiego nad ich związkiem.
Najbardziej napięta sytuacja w trzeciej części stworzyła sama Alayn gdzie pokusa, czy raczej obsesja z przeszłości da za wygraną. Jej ciekawość doprowadzi ją do uczestnictwa w spotkaniu dość kontrowersyjnym. Ale uwierzcie mi reakcja Celii ....no po prostu miodzik na duszę, no tak pokonać wroga i przeszłego partnera do zabaw, potrafi tylko Hudson ;-)

 A wy jesteście gotowe na porcję wrażeń?
 
Opis: ze strony www.wydawnictwokobiece.pl
 "...Spotkanie pięknej Alayny i seksownego Hudsona dało początek wszechogarniającemu pożądaniu i wielkiej namiętności.
Bycie w związku okazało się jednak dla tych obojga niemałym wyzwaniem. Ostatnie wydarzenia spowodowały, że ich poczucie wzajemnego zaufania zostało poważnie nadszarpnięte. Wspólnie więc postanawiają, że jednym sposobem na to, aby utrzymać ich relację, jest zasada otwartych drzwi, szczerość i uczciwość. To na pewno nie będzie dla nich łatwe, ale zarówno Alayna, jak i Hudson z całych sił pragną być razem. Ich uczucie rozkwita, a oni sami z optymizmem zaczynają patrzeć w przyszłość.
Jednak i tym razem dadzą o sobie znać mroczne sekrety z przeszłości. Złożone obietnice zostaną złamane, Alayna zaś odkryje, że Hudson nadal skrywa przed nią ogromne tajemnice i uświadamia sobie, że zakochała się w najgorszym człowieku, jakiego mogła sobie wybrać.
Czy mimo tego Alayna znajdzie w sobie siłę, by mu wybaczyć?
Czy to już koniec ich związku, na zawsze?..."
Na zawsze. Uwikłani

Info:


Wydawnictwo Kobiece
Autor: Laurelin Paige

Rok wydania: 2016
Format: 135×205 mm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Tytuł oryginału: Forever with you1 komentarz:

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger