17:00

W ramionach gwiazd


Nie ukrywam że wahałam się nad tą pozycją czy czytać - czy sobie odpuścić. Nie przepadam za akcjami rozgrywanymi w kosmosie i do dziś nie mam żadnej książki i żadnego filmu na swym koncie w tym klimacie.
Lubię powieści gdzie miłość jest na pierwszym planie i tylko to mnie przekonało do tej lektury. Lubie też zapach książki :-) niestety jak widzicie
więcej zdjęć książki nie ma dla was, bo tą czytałam na czytniku.
Więc zaczęłam czytać z dużą rezerwą gdy po kilku stronach stwierdzam że spoko, chyba dotrwam do końca.... gdy nagle  weekend się kończy a razem z nim powieść :-)   
Akcja rozpoczyna się w kosmosie gdzie oni się poznają. Miłość rozpoczyna się na tajemniczej planecie. Planeta jest dość dziwna niby przygotowana do życia na niej ale jednak pustej i zapomnianej. Zamieszkałej tylko przez myśli, bez ciała i duszy. Zawiało thrillerem? być może klimat momentami jest drastyczny ale te myśli nie chcą nikogo skrzywdzić one chcą być wolne a czasu zostało co raz mniej...czy uda im się przekonać ocalałą parę do pomocy? czy myśli uwięzione na tej planecie pomogą miłości jaka rozwija się pomiędzy Lilac i Tarver?
Są chwilę piękne, romantyczne, czułe oraz jest strach, akcja, wzruszenie. Tak jest moment gdy łzy same cisną się do oczu, raz z rozpaczy a i ze szczęścia też. 


Opis: ze strony www.otwarte.eu
"...Ikar, największy prom kosmiczny w całej galaktyce, rozbija się podczas rejsu. Jedyni ocaleni to Lilac – córka najbogatszego człowieka w całej galaktyce, i Tarver – młody bohater wojenny, który nie należy do elity. Muszą zjednoczyć siły, by wrócić do domu i rozwiązać zagadkę tajemniczych wizji, jakie zaczynają ich nękać. Wkrótce rodzi się między nimi uczucie. Jednak w świecie, z którego pochodzą, ich związek jest skazany na potępienie. Czy mimo to nadal będą chcieli opuścić planetę?
Oto pierwsza część trylogii Starbound..."


Info:
oprawa miękka
Liczba stron: 488
MOONDRIVE
Wydanie: pierwsze, 2016


2 komentarze:

  1. Fajna książka, ciekawe czy by mi się spodobała :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zaliczona i zastanawiam się nad kolejnymi częściami ale poczekam na opinie ;-)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger