17:48

Uwikłani - Pokusa


Uwikłani

Jak tylko otwarłam przesyłkę i zobaczyłam okładkę zaczęłam od razu się rozglądać za cichym kątem by  móc zatracić się w lekturze.  Niestety życie jest bezlitosne i
dopiero w weekend mogłam zacząć czytać. Niedziela przy książce to najpiękniejsza niedziela, zwłaszcza z taką lekturą ;-)
 Książka "Uwikłani- Pokusa" jest rewelacyjna i jeśli ktoś czytał 50 twarzy Greya albo After i lubi te klimaty to nie ma na co czekać niech szybko sięga po nią. Może ktoś powie -znowu kopciuszek i książę- Ale takie bajki my kobiety lubimy. Zwłaszcza że w rzeczywistości taki książę to rzadkość a nas pięknych i inteligentnych kobiet jest aż zanadto, no cóż takie z nas zjawiskowe istoty :-) Więc pozostało nam tylko przenieść się w świat fantazji i pomarzyć.
 Pierwsza części wciąga nieziemsko i już wypatruje drugiej :-)

Opis: ze strony  www.wydawnictwokobiece.pl
"...Młoda, piękna i niezwykle inteligentna Alayna Withers właśnie obroniła tytuł MBA na prestiżowej nowojorskiej uczelni. Pracuje w klubie nocnym i marzy o awansie na stanowisko menedżera. Z mocnym postanowieniem stara się trzymać z dala od mężczyzn wyzwalających w niej chorobliwą obsesję miłosną, przez którą popadła w problemy z prawem.
Alayna jest pewna, że nic nie jest w stanie zakłócić jej doskonałego planu. Nie przewidziała jednak, że na jej drodze, w najmniej oczekiwanym momencie, stanie diabelnie przystojny miliarder Hudson Pierce – nowy właściciel klubu nocnego, w którym pracuje Alanya. Mężczyzna od pierwszych chwil zawładnie sercem kobiety, która nie będzie potrafiła oprzeć się wszechogarniającemu pożądaniu.
Wkrótce Hudson składa Alaynie propozycję nie do odrzucenia. Wybuch namiętności między nimi sprawi, że kobieta ulegnie zmysłowemu uczuciu, budząc głęboko skrywane grzechy przeszłości. Nie tylko swoje…

Czy mroczna przeszłość kochanków przeszkodzi im w walce o wspólną przyszłość?..."

pokusa

Info:

Tytuł: Uwikłani, Pokusa
autor: Laurelin Paige 
tłumaczenie: Monika Pianowska 
liczba stron: 360 
oprawa: Miękka ze skrzydełkami

1 komentarz:

  1. Wow juz po samej okładce stwierdzam że pewnie by mi się spodobala ;)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger