08:08

Multiodżywcze mleczko do ciała - Eveline Extrasoft SOS

 Dziś opinia mojej znajomej na temat  Multiodżywczego mleczka do ciała
 EVELINE  EXTRASOFT SOS


Moja opinia:
 Wcześniej używałam różnych kosmetyków do nawilżania skóry, ale to mleczko jest super. Ma rewelacyjny skład, który mnie przekonuje. Butelka ma praktyczny dozownik, który wystarczy przekręcić w prawo i nacisnąć, dzięki czemu nie muszę bawić się w odkręcanie nakrętki i branie butelki do rąk za każdym razem, gdy potrzebuję nabrać mleczka. Dla mnie jest to duży plus. Skóra jest nawilżona i jędrna. Efekty widać już po pierwszym użyciu. Po dłuższym stosowaniu skóra staje się zdrowa i elastyczna. Mleczko szybko się wchłania, co też jest plusem. Mleczko jest bezzapachowe ( troszkę brakuje mi zapachu, ale kosmetyki, których zadaniem jest poprawa stanu skóry są bezzapachowe), ma fajną konsystencję i dobrze się rozsmarowuje.Cena mleczka jest przystępna.

 Polecam
MonikaInformacje zaczerpnięte ze strony www.eveline.eu 

5x KWAS HIALURONOWY, MASŁO SHEA, KOMPLEKS WITAMIN A, E, F 
 Mleczko do Ciała Extra Soft SOS zostało opracowane specjalnie dla skóry suchej i bardzo suchej, wymagającej intensywnego odżywienia i skłonnej do utraty jędrności. Technologia PRO COMFORT Skin™ ułatwia wnikanie składników odżywczych w głąb skóry i wielokrotnie zwiększa skuteczność ich działania. Już od pierwszej aplikacji skóra jest widocznie wygładzona, nawilżona i sprężysta. BOGACTWO SUBSTANCJI ODŻYWCZYCH Formuła mleczka oparta jest na szwajcarskiej recepturze, która dzięki wysokiej zawartości mocznika, uznawana jest przez dermatologów za jedną z najskuteczniejszych metod przywracania skórze optymalnego poziomu nawilżenia.

BIO-HYALURON 4 D – wysokie stężenie! INNOWACYJNA RECEPTURA ZAWIERA RÓWNIEŻ: mocznik (5% urea), olejki sojowy i kokosowy, hydromanil, algi laminaria, D-panthenol i alantoinę. 

EFEKTY STOSOWANIA* Redukcja szorstkości skóry 98% Głębokie nawilżenie 94 % Poprawa elastyczności 87% Ujędrnienie 86%
 
 
 
 

 

3 komentarze:

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger