15:59

Higiena jamy ustnej z Splat

 


Higiena jamy ustnej jest bardzo istotna dla naszego organizmu. Często słyszałam będąc u stomatologa, że zdrowe zęby to zdrowe ciało. Dlatego też dążyłam do tego, by zrobić porządek po zaniedbaniu z młodzieńczych lat, tak samo tyczy się to moich dzieci. Na szczęście strach przed dentystą został opanowany i

dzieci same już pilnują, by nie zapomnieć o kontrolnej wizycie. 

Parę lat temu moja najstarsza córka przeszła na weganizm i co za tym idzie zdrowy i świadomy wybór produktów spożywczych jak i do pielęgnacji. Wtedy też dowiedziałam się, że fluor nie koniecznie wpływa dobrze na nasz organizm, wiadomo marki kontrolują ilość tego pierwiastka w produktach, ale w sumie czemu nie można używać pasty bez fluoru?  W ten o to sposób córka zapoczątkowała w naszym domu pasty naturalne i bez fluoru. 


Markę Splat poznałam po ostatnim spotkaniu blogerek, gdzie otrzymaliśmy upominki od firmy. Pierwsza myśl wow, ale różnorodność produktów. Dopiero, gdy córka w domu zaczęła oglądać i czytać etykiety, oczka jej się zaświeciły a ja już wiedziałam, że wiele do testowania mi nie zostanie. Na szczęście poszliśmy na kompromis i pasty są dla wszystkich dostępne. 

Nie mamy uwag do tych produktów, idealnie się pienią, czyszczą. Zęby i dziąsła są ewidentnie zdrowsze. Skład jest w 98/99% naturalny i przyjazny dla środowiska. Pasty są wydajne.

Nić dentystyczną i płyn jeszcze nie otwarłam, ale to dlatego, że używam jeszcze z innej marki. W każdym razie już się nie mogę doczekać.1 komentarz:

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger