20:01

Pielęgnacja skóry okolic oczu

tisane

Kuferek z kosmetykami to dobry start, by czuć się piękną, a kosmetyki pielęgnacyjne to również istotne jak te kolorowe. Dziś wam opowiem o pielęgnacji okolic oczu, bo oprawa ich jest tak samo ważna, jak samo dbanie o wzrok.

Oczy mówią o nas samych dużo i każde zmęczenie "rzuca" się w oczy, chociażby cienie wokół oczu nie są pożądane, chyba że masz straszyć na halloween:-)

N
iestety oczy są bardzo wrażliwe i kremy do twarzy nie nadają się, by smarować okolice oczów, a tym bardziej tak delikatne okolice, jak powieki. Dla takich punktów delikatnych musi być specjalna formuła, która nie podrażnia, a dodatkowo pielęgnuję. Idealnym preparatem w moim przypadku sprawdził się żel do powiek Świetlik, marki Tisane. Żel idealnie chłodzi, zmniejszając opuchliznę, skóra staje się jaśniejsza, odżywiona powodując, że oko staje się wyraźniejsze.

Myślę, że taki produkt to obowiązkowy w codziennej pielęgnacji, jak i doraźnie. Warto zaopatrzyć swój kuferek czy apteczkę w ten produkt.

Przy okazji wspomnę jeszcze o drugim produkcie, który warto mieć w domu. Jest to krem z mocznikiem idealny do skóry miejscowo wysuszonej. Ja używam ją do pięt oraz do łokci, przy częstym trzymaniu rąk na stole, pracując przed monitorem, właśnie łokcie są najbardziej pokrzywdzone.


świetlik

mocznik

2 komentarze:

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger