19:55

Kobieta z blizną

Kobieta z blizną

Czasem, gdy przeglądamy posty w mediach, klikamy serduszko, czy kciuk. Niestety są posty, gdzie ciężko kliknąć  ikonkę, bo logiczne jest, że historii nie da się polubić, czy kliknąć "Ok" Jest zbyt drastycznie, takie historie nie powinny mieć miejsca. A jednak o takich sytuacjach trzeba
mówić głośno. Tego nie można akceptować!

Książka w formie wywiadu, gdzie pani Irena Stanisławska rozmawia z bohaterką, a zarazem z ofiarą Stalkingu. Rozmowa jest prowadzona w logiczny ciąg zadawanych pytań. Poznajemy prywatne życie, jak i pasję Katarzyny Dacyszyn. Rozmowa zaczyna się od momentu pierwszej wiadomości od "wielbiciela" Później już wszystko dzieje się szybko, choć klatka po klatce, jak w zwolnionym tempie.

W historii poznajemy profil stalkera, jego sposoby kontaktowania się z ofiarą, oraz jak próbuje przypodobać się ofierze. Jest to również ostrzeżenie dla ofiar, jakich błędów nie popełniać, choć scenariusze pisze życie, zawsze jest przestrogą.
Opis:
Korytarz łódzkiego sądu. Przed procesem o stalking do Katarzyny Dacyszyn podchodzi Robert W. i oblewa ją kwasem siarkowym. To historia, którą w 2016 roku zajmowały się wszystkie polskie media.
Kobieta z blizną to opowieść o tym, jak nieprzewidywalne bywa życie.
Opowieść o zmaganiach zawodowych i wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń, odnajdywaniu w sobie siły do mierzenia się z najbrutalniejszymi okolicznościami.

Projektantka odnosząca sukcesy w świecie mody, pełna energii, marzeń i planów na przyszłość, wskutek ataku stalkera doznaje rozległych i głębokich oparzeń ciała. W jednej chwili wszystko, na co ciężko pracowała, obraca się wniwecz. Teraz zmuszona jest walczyć o życie. Musi uporać się z targającymi nią emocjami i obawami przed przyszłością. Zaakceptować swoje oszpecone ciało. Znaleźć energię na walkę o sprawiedliwość i walkę, by stać się na powrót silną. Być może silniejszą niż kiedykolwiek wcześniej. 


stalking

Info:
Tytuł: Kobieta z blizną
Autor: Irena A. Stanisławska, Katarzyna Dacyszyn
Data wydania: 11.2019
Liczba stron:  255
Okładka: Miękka
Wydawnictwo: Muza
Gatunek: Literatura faktu2 komentarze:

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger