20:32

Szepty gwiazdszepty gwiazd


„Gwiazdkowa powieść, które na ogół lubimy w tym okresie. Akcja dość skomplikowana, wielu bohaterów, których losy przeplatają się ze sobą aż do kulminacyjnego dnia świąt Bożego Narodzenia. Każda z postaci przeżywa jakieś trudne chwile, nie ma tu czarno- białych sytuacji, samo życie. Dużo scen wziętych z
codzienności np. mycie okien, ubieranie choinki, gotowanie czy opieka nad dziećmi. Wydawać by się mogło, że nudno, ale tak nie jest.
Opisując swoich bohaterów w codzienności, autorka tworzy ciekawe portrety psychologiczne , które wydają się nam bliskie jak sąsiad z naprzeciwka czy koleżanka albo młody kuzyn. Pisarka unika sentymentów, a jednak zapamiętujemy niektóre sceny, choć może nas ktoś irytuje, wzrusza czy śmieszy. Książka zmusza do zastanowienia się nad trwałością więzi między ludźmi.

Opis:
Zbliża się Boże Narodzenie, pada śnieg i wszyscy dokądś biegną, ogarnięci przedświąteczną gorączką. Poznajemy Agatę, Jacka, Dorotę, Jagodę i Witka – ludzi na życiowym zakręcie, próbujących zacząć od nowa i odmienić los, który dotąd nie był dla nich zbyt łaskawy. Ale czy łączy ich coś jeszcze?
Mądra, wzruszająca opowieść o miłości, bolesnych rozstaniach, trudnych wyborach, nowych, nie zawsze łatwych związkach, ale i o nadziei. Bo jakoś o nią łatwiej w tej niepowtarzalnej, magicznej atmosferze świąt... 
Info:
Autor: Anna Łajkowska
Tytuł: Szepty gwiazd
stron: 352
Okładka: miękka
 Data premiery: 10.2019 (wznowienie)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger