19:44

Augusta Docher „Cała ja”

Cała ja
Babska” powieść jakby dwu-wątkowa, potem wszystko się wyjaśnia i rozplątuje. Ukrywana skrzętnie tajemnica z przeszłości burzy życie kilkorga osób, trudno potem zacząć od nowa. Kilka motywów jak z bajki o Kopciuszku, trochę nierealnych. 
Próba opisu życia bardzo bogatych ludzi, którzy przeżywają swoje tragedie i problemy  jak zwykli śmiertelnicy, ale bardziej wystawieni na
widok publiczny. Czasem muszą zmienić tożsamość, aby odciąć się od przeszłości. 
Główna bohaterka, choć jest bardzo młoda, musi bardzo szybko dorosnąć i wybrać między miłością do mężczyzny a miłością do dziecka- ale to nie jest oczywisty wybór z powodów, o których przeczytacie w książce.
 


Opis:
Milena całkowicie traci głowę, gdy całuje Jacka po raz pierwszy. W starszym, zamożnym przyjacielu rodziny odnajduje wszystko, czego brakuje jej rówieśnikom – szacunek, czułość i namiętność. Wydaje się, że wreszcie odnalazła swoje szczęście. Nie wie jeszcze, że przewrotny los szykuje dla niej wielką niespodziankę.
Paula przeżyła tragedię, po której musi na nowo poskładać swój świat. Ciężką pracą próbuje zagłuszyć ból, który towarzyszy jej każdego dnia. Nie wyobraża sobie, że mogłaby znów komuś zaufać – do chwili gdy na jej drodze staje tajemniczy chłopak z tatuażem w kształcie smoka. Wraz z nim nadchodzi wiosna i nadzieja na lepsze dni.
Co łączy Milenę i Paulę?
Czy można zapomnieć o dawnych nieszczęściach i spojrzeć w przyszłość z ufnością?
Czy zranione serce potrafi znów pokochać z całych sił? 

Info:
Tytuł: Cała ja  
Autor: Augusta Docher
Oprawa miękka
Liczba stron: 380
Wydawnictwo: Znak literanova
Format: 144x205mm
Rok wydania: 2018
Literatura obyczajowaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger