21:01

Święty to on nie jest


manwhore

Kolejne ciacho do kolekcji zaliczone i czekam z niecierpliwością na kolejną część, chociaż już mam swoją wersję obmyśloną finału gdy ona wpadła do jego gabinetu to...
Ale zacznę od początku, w tej powieści w porównaniu z innymi bohaterka w podobnych literaturach, to ona pierwsza szukała sposobności, by się z nim spotkać i to nie w celu że
zakochana na zabój. Ona tym razem traktowała swoja pracę poważnie i zlecenie jakie dostała,  stwarzała dla niej drogę do kariery. Droga do kariery okazała się długa i aczkolwiek przyjemna.
Przyjemna aż do czasu bo konkurencja nie leży w tym czasie co ona to robiła z nim na jego pięknej i ekskluzywnej łodzi. W tym czasie rywalka  starała się zdobyć jej zaufanie i jej materiały do artykułu o "Świętym". Gdy Rachel nagle odkryła jak się zmieniła i jaki ma teraz punkt widzenia na zlecenie które ma wykonać, okazuje się że jest już zbyt późno by odmienił się jej los. Chociaż Rachel to dziennikarka i postanawia wykorzystać to do zdobycia tym razem już nie kariery. Czy się uda?

Opis: ze strony www.wydawnictwokobiece.pl
"...Malcolm Kyle Preston Logan Saint to bogaty, bardzo wpływowy i obłędnie przystojny biznesmen z Chicago. Wokół jego osoby krąży mnóstwo legend, sam Malcom zaś owiany jest nimbem tajemniczości.
Mężczyźnie wydaje się, że już nic nie jest w stanie go zaskoczyć. W jego życiu sporo jednak namiesza nagłe pojawienie się Rachel Livingston – młodej, utalentowanej i pięknej dziennikarki. Rachel otrzyma zlecenie przeprowadzenia wywiadu ze słynnym Malcomem Saintem i odkrycia tego, kim naprawdę jest mężczyzna będący na językach wszystkich mieszkańców Chicago.
Czy Rachel uda się odkryć prawdziwe oblicze Malcolma? A może to Malcolm odkryje prawdziwą Rachel?..."


praca marzeń


metamorfoza


Katy Evans

Info:
  • tłumaczenie: Monika Wiśniewska
  • oprawa: Miękka ze skrzydełkami1 komentarz:

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger