23:00

Dzika droga


Przed ostatnia moja książka przeczyta to Dzika droga autorki Cheryl Strayed. Nazwisko z j. angielskiego znaczy zagubiona i dobrze oddaje jej osobowość sprzed PCT czyli pierwszego szlaku wzdłuż USA. Książka opisuje jak z osoby życiowo pogubionej idąc samotnie pieszo kilka tysięcy
km staje się dojrzałą osobą.
Na pozór opisy zmagań piechurki, głębiej-historia dojrzewania do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie. Czyta się świetnie, napisane z dużą szczerością, uczy pokory. Przekazuje pozytywny asumpt do działania.

Historia prawdziwa o kobiecie zagubionej w życiu, jej małżeństwo zaczęło się sypać, seria wpadek, zdrad i na koniec strata najbliższej jej osoby jaką była jej matka. Chęć zmiany czegoś w życiu była silna lecz nie zawsze jej to wychodziło, aż w końcu przypadek. W momencie gdy była bardzo zrozpaczona, podróż życia tak sobie wymyśliła bohaterka i pewnie gdy by ta nieświadomość przez jaką drogę musi przejść normalnie  nie wybrała by się w nią ;-)

W życiu czasem trzeba zejść ze ścieżki by z dalsza ją przeanalizować, tak ja interpretuję lekturę którą miałam okazję przeczytać ;-)

Ps. Przy okazji szlak PCT mnie bardzo zafascynował, gdybym miała taką możliwość wybrałabym się w taką pielgrzymkę ;-)
Książkę można zakupić tu: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,3745,Dzika-drogaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger