11:52

Miłość z widokiem na morze


Miłość z widokiem na morze

Sceptycznie podeszłam do tej książki, takie krótkie opowiadania, jak niby, ma się tu coś wydarzyć na kilku stronach? No ale co zaszkodzi zacząć? No i okazało się, że mnie lektura pochłonęła.
Opowiadania pisane na gorących obecnych wydarzeniach, przynajmniej tak odniosłam wrażenia po pierwszej historii, coronawirus na pierwszym planie i jak się okazało nie tylko rozdziela, ale i kreatywnie potrafi rozkochać i to ponownie w tej samej osobie...
Wszystkie opowiadania z morzem w tle, aż zatęskniłam za nim i za miłością na plaży. Szczerze się przyznam, że tylko raz w życiu byłam nad morzem i to ponad 20 lat temu na zasadzie maratonu po miastach, gdzie raz udało się na pięć minut zamoczyć nogi w zimnej wodzie i trzeba było wracać.
Rozmarzyłam się, a miałam pisać o książce :-p Wiecie co dobre jest w tej książce? Mogłam poznać styl pisania innych autorek, do tej pory miałam okazję czytać Gołębiowską i Sochę. O Krawczyk i Witkiewicz słyszałam, ale reszty nie znałam, aż do dziś.Opis:
Spacery w świetle zachodzącego słońca. Pierwsze nieśmiałe zauroczenia, niewinne flirty i niespodziewane wybuchy uczuć. Wakacje, słońce i wspomnienia.

Mistrzynie polskiej literatury obyczajowej stworzyły zbiór opowieści o miłości, która przydarzyła się nad morzem. Ich bohaterki spotkają tam miłość swojego życia, czasem odważą się na krok, który zupełnie zmieni ich losy lub przeżyją chwilę zapomnienia. Niektóre z nich przywołają wspomnienia niezwykłych chwil albo ponownie odkryją to, co w ich życiu jest najcenniejsze.
Info:
Tytuł: Miłość z widokiem na morze
Seria antologia wakacyjna
Autorzy: Ilona Gołębiowska, Magda Knedler, Agnieszka Krawczyk, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Katarzyna Misiołek, Natasza Socha, Małogorzata Warda, Magdalena Witkiewicz.
Stron: 350
Okładka: Miękka z zakładkami
Wydawnictwo: Muza
Gatunek: Literatura obyczajowa, romans,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger