17:09

Kobiety dla kobiety. Zmień siebie daj siebie.kobiety dla kobiety


Piszemy kolejny rozdział pięknego wydarzenia. To chyba największa akcja, o której słyszałam, gdzie kobiety walczą o dobro innych kobiet. To duży zaszczyt, że mogę, pomóż w tej inicjatywie, ale też muszę przyznać się przed samą sobą, że ta akcja kobiety dla kobiet, w pewnym sensie pomaga i mi. Taka samorealizacja, otwarcie się na potrzeby innych i zrozumienie sytuacji od innego punktu.

Pewien czas temu, miałam okazję porozmawiać z całkiem obcą mi osobą na temat fundacji 3-4-start i wiecie co? Po wysłuchaniu mnie i moich przygód z fundacją ta osoba stwierdziła, że
wniosłam coś nowego do jej życia, że ją zainspirowałam. Do tej pory, ta osoba była zamknięta w swoim szczelnie zamkniętym chronologicznym świecie, nie wiedząc co wielkiego, tworzy się tuż obok....
"W akcji Zmień siebie, daj siebie, pomagamy kobietom poczuć się piękniej i pewniej w swoim ciele. Dzięki akcji Zmień siebie, daj siebie oraz wszystkim Partnerom, cztery wybrane kobiety zostały objęte kompleksowym programem metamorfoz, podczas których najlepsi specjaliści dbają o ich wygląd, zdrowie i samopoczucie.Ciało kobiety zmienia się. Nie zawsze jest nam łatwo pozbyć się zbędnych kilogramów czy rozstępów.
W trakcie tej akcji chcemy pokazać jak przy pomocy małoinwazyjnych, odpowiednio dobranych zabiegów można pozbyć się niedoskonałości oraz zmienić swoje ciało. Nie zapominajmy jednak, że to nie wygląd jest najważniejszy. Bardzo ważna jest akceptacja samej siebie, a przede wszystkim nasze zdrowie, o które czasem musimy walczyć. A wszystko po to, by kobiety, mogły być jeszcze silniejsze i jeszcze bardziej spełnione. Bo im bardziej doceniamy same siebie, im jesteśmy bogatsze wewnętrznie, tym więcej możemy dać z siebie innym.
W naszej akcji finalistki biorą też udział w licznych warsztatach z psychologami, coauchami, seksuolożkami, wizażystkami"

W poprzednim poście (tu kliknij) pisałam, że rozpoczyna się druga edycja kampanii, oraz o realizowanym przez fundację filmie promującym projekt "Zmień siebie, daj siebie" Jako jedna z blogerek i influecerek brałam udział w nagraniu w dniach 11, 12, 13 Października,  w okolicach malowniczo położonego Hotelu Górski Raj w Porębie Wielkiej. I tu nie przesadzam, zwłaszcza że pogoda piękna, dodatkowo podkreślała atuty rejonu. Hotel sam w sobie też ujął mnie swym urokiem, sala balowa robi wrażenie, po samym wejściu do niej każdego zapierało dech na widok wielkiego muralu. Pokoje gustownie urządzone z łazienkami, totalna prywatność i klimat domowego luksusu. Pierwsza myśl, jaka mnie naszła po obejściu hotelu, to, że muszę tu przyjechać z mężem na odpoczynek, a decyzję podjęłam w 100%, gdy wygodnie wyłożyłam się w Jakuzzi :-D


Finał akcji odbędzie się w 26 października w Hotelu Hilton Garden inn Kraków Airport. Naszej akcji przyświeca szczytny cel. Chcemy pomóc jednej z Mam i jej dzieciom!
W trakcie trwania akcji powstał kalendarz charytatywny z 13 wspaniałymi kobietami:
Karoliną Chapko aktorką filmową i teatralną
Moniką Chwajoł Królową życia gwiazdą ttv
oraz infleuecerkami/ blogerkami z całej Polski, który będzie można kupić podczas gali a dochód ze sprzedaży zostanie przekazany naszej podopiecznej Kasi i jej chorym synkom.
Podczas gali przewidujemy licytację tych 13 zdjęć."
Fotorelacja z nagrań i zdjęć do projektu:
 
Dzień pierwszy:
 

Uroczysta kolacja: Dzień drugi:
 


 Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie, bez was by tego nie było :-)
Tomasz Jacyków – zadbał o stylizacje Uczestniczek we współpracy z markami: Greenpoint FashionEverhillCavaricciBy MielczarkowskiKONTRI.plsaleneo.pl. W nagraniach wzięła udział również aktorka Karolina Chapko,  Monika Chwajoł „Królowa Życia”, osobowość telewizyjna, bizneswoman.
Piękne makijaże wyczarowały Orianna Rakowska Makeup Room i Anna Kołodziejczyk Makeup Artist, salon Dream Factory | Fryzury : Kasia i Karolina z Art Dream | Kalendarz charytatywny wykonała: Krystyna Sudoł Fotografia | Słodkości od cateringu: Love Catering | Pierniki od:  Z miłości do słodkości | Gry od: REBEL.pl | Książki od: Wydawnictwo Szara Godzina | Bielizna: KONTRI.pl | Buty: saleneo.pl | Reportaż z wydarzenia: 2fotografki.pl
Partnerzy strategiczni:
Partnerzy akcji:
Patronat medialny: Portal Rodzinny BabyGo
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oczywiście, relacja z gali to must have! Śledzić możecie na moim instagramie, lub poczekać na wpis tutaj ;-)

8 komentarzy:

 1. Fantastycznie było Cię znowu spotkać i... do zobaczenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już nie mogę się doczekać jutrzejszego. Dobrze będzie Was zobaczyć. Akcja bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. To były wspaniałe dni. Szkoda że nie mogłam być z Wami na Gali

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem. Nas dumna, to być wspaniały czas i mam nadzieję, że taka inicjatywa będzie robić robotę jeszcze przez wiele lat!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takich wydarzeń nie zapomina się. Ona procentują na przyszłość ;-)

   Usuń

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger