21:13

Osaczona. Pola Roxa

Osaczona. Pola Roxa

Dobrze ubawiłam się przy tej książce, oczywiście bez skojarzeń, po prostu teksty w niektórych momentach mnie bawiły. Poczucia humoru w każdym razie nie brakuje w tej historii. Choć muszę przyznać, że bohaterka odważna i tu uwaga książka podobno oparta na prawdziwych zdarzeniach autorki, więc tym bardziej, jeśli to prawda, to wielki szacun kobieto.

Zacznijmy od początku, jak to w życiu każdej z nas powiedzmy, że wszystko poukładane, praca, dom, mąż i tylko dzieci brakuje to pełnej sielanki. Zmora każdego małżeństwa bezdzietnego i ciągle pytania, kiedy dzieci, aż przychodzi taki moment, że wszystko trafia, koleżanka w pracy podkopuje pod tobą dołek i to z
każdej strony a ty z rozpaczy idziesz na całość, by zapomnieć o wszystkim. I tu zaczyna się prawdziwy hardcorowy scenariusz, który można tylko w książce przeczytać. A jednak podobno najlepsze scenariusze pisze życie.

Podróże po świecie, ciekawe akcje z policją, duże pieniądze, narkotyki i sex to codzienność bohaterki, od której próbuje uciec, ale jak zwykle swój do swojego ciągnie i jest jeszcze ciekawiej.

Choć początek przynudza, w końcu w takim scenariuszu idealnego małżeństwa cóż może się dziać, to później gwarantuje jazdę. Czyta się szybko, więc polecam na weekend, czy tam na wieczór i dla tych, co lubią zerwać noc na czytanie książek :-)

Opis:
Karolina wiedzie stabilne i w jej opinii, boleśnie nudne życie – ma męża, z którym prawie już nie rozmawia, dom pod Warszawą i niezbyt pasjonującą pracę w szklanym wieżowcu, do którego codziennie rano dojeżdża podmiejską kolejką. Coś zakłóci jednak ten spokój. Zacznie się od problemów w pracy i związku, aż nagle życie Karoliny wywróci się do góry nogami. I w momencie kiedy kobiecie będzie się wydawało, że już nic dobrego jej nie spotka, na horyzoncie pojawi się przystojny i tajemniczy mężczyzna. Zadba o Karolinę tak, jak dawno nikt o nią nie zadbał…


Info:
Tytuł: Osaczona
Autor: Pola Roxa
Okładka: miękka
Stron: 381
Wydawnictwo: lipstick books
Premiera: 03.2020
Gatunek: romans, erotyk, obyczajowa
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger