12:00

Metamorfoza przedpokoju. Inspiracja do zmian.

 

 
 Czy u was też jak tak jest, gdy zbliża się duża uroczystość rodzinna, to pierwsze co wam wpada do głowy to remont? No przecież nie zaprosi się rodziny do domu, gdzie ściany od kilku lat nie widziały świeżej farby, a mając małe dzieci w domu, każdy wie jak te ściany wyglądają :-/
No więc przyszła pora na kolejne pomieszczenie, ci z was którzy obserwują mnie na instagramie, wiedzą, że salon odświeżyłam i teraz przyszła pora na przedpokój. Czasu wiele nie było, by całkiem zrobić metamorfozę, ale na tyle było, by zorganizować wszystko, mieszcząc się w danym czasie. Pominę kwestię, że podłogę wymienialiśmy dzień przed pierwszą komunią dziecka, ale przynajmniej obrazy już wisiały, gdy wbijaliśmy nową podłogę :-D
Wiecie, jak to jest, jest plan remontu, to ja już mam plan dekoracji, dlatego, zanim ściany pomalowaliśmy, ja już odebrałam przesyłkę z obrazami, które były daniem głównym w nowej aranżacji przedpokoju. Wcześniej nie było żadnego obrazu, a teraz mam piękną galerię.
Ramki i plakaty po wcześniejszym doświadczeniu, które się sprawdziły zamówiłam w Poster Store. Kocham Ikea, ale w Poster Store jakość jest o niebo lepsza. Notabene wybór plakatów jest najlepszy na rynku.
Tym razem wybór padł na kolor biały i drewniane ramki, jak chcecie zobaczyć poprzedni mój wybór, zobaczcie do tego posta KLIK.
Przedpokój w przypadku mojego domu jest architekturą półpięter (szczerze nie polecam tego systemu), pełno schodów, gdzie na co dzień pokonujemy je kilkadziesiąt razy. Ma to swój urok wizualny, można poszaleć w aranżacjach.
Tym razem wyzwaniem metamorfozy przedpokoju było, by do tego, co nie da się aktualnie ruszyć, czyli balustrady i schodów, dobrać kolor ścian, padło na kolor szary, a żeby rozjaśnić pomieszczenia, sufity i podłogi jasne, obrazy z białym obramowaniem a plakaty z akcentem różu, choć na dolnym parterze poszalałam z ciemnym, bo plakat gdzie modelka zakłada obuwie, wydaje mi się adekwatne do przedsionka, gdzie sugeruję, że tu na wejściu zmieniamy obuwie :-)
Takie małe wymagania pani domu :-)
 
  
 
 
 
 Następnym punktem remontu w moim domu będzie sypialnia i już tak skromnie sobie planuje, według inspiracji, które podpatrzyłam na stronie Poster Store.
 
 


 
Ps. Po wcześniejszym uzgodnieniu dostałam od firmy zniżkę dla moich czytelników, jeśli zainspirowałaś się plakatami i chcesz zakupić, mam dla ciebie kod zniżkowy - 35% użyj hasła: kobiety35 zniżka uwzględnia plakaty, z wyłączeniem plakatów Selection. Kod ważny jest miesiąc od publikacji tego postu. W każdy wtorek są nowe wzory plakatów.
 
 

1 komentarz:

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger