09:13

Troje na huśtawce.


Czy to realne by zjeść jabłko i nadal je mieć? W tej powieści będziemy rozprawiać na temat właśnie takiego życiowego jabłka, które sobie tam gdzieś dojrzewa, aż przychodzi taki dzień że chce się je zerwać i zjeść.
Problem tu jest jednak bardziej złożony, obok jest
równie piękne jabłko i żal go tak zostawić. Może ktoś powie zjedz oby dwa, niestety tobie wystarczy tylko jedno, bo po drugim może już nie przyjemnie się odbijać. Nasza Karolina bohaterka powieści jest właśnie w takiej sytuacji, całe życie huśta się na huśtawce wspólnie z jej przyjaciółką i synem przyjaciółki.
Karolina bardzo długo pracowała na miano przyjaciółki, a jeśli chodzi o Tytusa to zajmowała się nim od dziecka. Często w powieści spotykamy się z przywoływaniem przeszłości, oraz rozważanie na temat wieku, ba różnicy wieku. Czy kobieta ma prawo do szczęścia pomimo wieku i gdy to szczęście jest dużo młodsze?
Książkę polecam wszystkim kobietom, tutaj nie ma granic wiekowych, czy masz trzydzieści, czterdzieści czy osiemdziesiąt lat ta książka otworzy ci okno do innego punktu spostrzeżenia siebie, dodatkowo rozbawi i pokaże jak ironia igra z emocjami.


Opis:
"... Koralia ma czterdzieści dwa lata i czterdzieści dwa powody, by zmienić swoje życie. Oraz jeden dodatkowy, który wywraca jej świat do góry nogami. Tytus jest osiemnaście lat młodszy. Kiedy ona zdawała maturę, on własnie się rodził. I jeszcze jedno – jest synem jej najlepszej przyjaciółki. Co w życiu jest ważniejsze? Przyjaźń czy miłość? Czy naprawdę trzeba wybierać? „Troje na huśtawce” to współczesny romans obyczajowy, spisany w formie pamiętnika, opowiedziany z dystansem, ironią i dużą dawką emocji..."

Troje na huśtawce

Info:

Autor: Natasza SochaWydawnictwo: Edipresse Polska
Rok wydania:2018
Oprawa:miękka
Liczba stron:300
Format:13.5x21.5 cm
11 komentarzy:

 1. Jak to w życiu, sztuka wyborów ��

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziwne, ale nie czytałam jeszcze powieści o miłości dojrzałej kobiety do młodszego chłopaka, jestem zaciekawiona i z chęcią sięgnę po tą pozycję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoja recenzja bardzo mnie zaciekawiła zwłaszcza że normalnie bym po nią nie sięgneła

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię autorkę i książkę z pewnością przeczytam :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ladnie robisz te okladki

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger