21:25

Zapomnij o nim


Zapomnij o nim

Dziwna sytuacja z tą historią, czytając, odniosłam wrażenie, że słyszałam o podobnej, ale może to jedna z wielu i scenariusz jak życie, powtarza się. To może się zdarzyć każdemu, choć nie życzę nikomu. No może tylko wzajemnego zakochania się :-)

Powieść czyta się przyjemnie, uwinęłam się z nią w jeden weekend. Nie przypominam sobie, bym czytała coś wcześniej tej autorki, ale na pewno z chęcią sięgnę po więcej, jej styl pisania przypadł mi do gustu.

W powieści spotykamy się z takimi wątkami jak; śmierć bliskiej kochanej miłości, ciąże - nawet te niechciane oraz zdrady, samobójstwo, oszustwa. Ale i empatia, miłość stwarzają przyjazne otoczenie do nowych lepszych scenariuszy, nawet tam, gdzie wydawała się, że nie ma szans na lepsze. Historia nie jest łatwa, dużo emocji, zresztą jak w życiu.

W życiu nie możemy nic mieć pewnego, zawsze może znaleźć się coś, co zakłóci sielance, oczywiście działa to też w drugą stronę. Zawsze po burzy wychodzi słońce, zawsze jest wyjście z sytuacji, pomimo że nie raz trzeba odczekać swoje.


Opis:
Miłość wszystko wybacza, ale czy na pewno?
Artur jest człowiekiem poukładanym i solidnym. Narzeczona, praca, mieszkanie. I konkretne plany na przyszłość. Wciąż jednak – sam nie wie dlaczego – wraca myślami do nieznajomej ze sklepu, której próbował pomóc.
Anna myślała, że ma wszystko. Spokojna praca w rodzinnej firmie, przygotowania do ślubu, dziecko w drodze. Jedno wydarzenie wszystko zmienia. Zostaje sama z mnóstwem pytań bez odpowiedzi.
Ewelina zjawia się w Zamościu z jedną walizką w ręce. I jednym celem: chce odnaleźć mężczyznę, w którym się zakochała. I który jest ojcem jej dziecka. Sama, bez pracy, próbuje sobie radzić w nowej rzeczywistości.
Trzy osoby w przełomowym momencie życia. Co się wydarzy, gdy ich ścieżki się przetną? Czy uda im się wykorzystać swoją szansę? I czy miłość będzie miała też jasną stronę?
Info:
Tytuł: Zapomnij o nim
Autor: Małgorzata Garkowska
Wydawnictwo: Zysk i S-ska
Stron: 305
Okładka: miękka z zakładkami
Data wydania: Październik 2019
Gatunek: Obyczajowa, romans

1 komentarz:

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger