07:39

Mydło bez mydła od Omialab

Szczerze powiem wam że pierwszy raz spotykam się z mydłem bez mydła.Bardzo mnie zaciekawił produkt i od razu wniosłam go do łazienki, do testów dołączyła się starsza córka i w ten sposób powstały dwa osobne zdania na temat tego mydła bez mydła.

Ale najpierw mała Charakterystyka marki i produktu

 "Omia Laboratoires oferuje atrakcyjne i innowacyjne rozwiązania kosmetyczne, do codziennego stosowania. Nasze badania skupiają się przede wszystkim na testowaniu surowców naturalnych, tak, abyśmy mogli tworzyć produkty w harmonii z naturą, dostosowane do rodzaju Twojej skóry.....Używamy, gdy tylko jest to możliwe i wskazane, certyfikowanych surowców pochodzenia organicznego. Skład naszych produktów opracowywany jest ze szczególną dbałością, tak by ich stosowanie przynosiło pożądane efekty. Wasze opinie i komentarze są dla nas niezwykle cenne. Omia poszukuje razem w Tobą rozwiązań gwarantujących naturalne piękno"

Mydło bez mydła Eco-bio z olejkiem arganowym, płyn do twarzy i rąk. Skóra sucha
Produkt powstał na bazie olejku z arganu. Który posiada właściwości nawilżające, odżywiające i odmładzające. Testowany dermatologicznie.


Moje zdanie na temat produktu: butelka z wygodnym dozownikiem, płyn bardzo wydajny wystarczy jedno naciśnięcie by umyć twarz i ręce. Przyjemny zapach, łagodny. Dobrze się pieni, zmywa dobrze makijaż lecz trzeba uważać by nie dostał się do oczów po piecze :-/  Skóra po umyciu jest świeża, delikatna, gładka, elastyczna, miękka. Można stosować często i w przypadku córki myje twarz dwa razy dziennie tym płynem, lecz ja np rano skórę mam podrażnioną robi się czerwona i sucha do tego stopnia że aż spina, lecz wieczorem nic mi się nie dzieje ze skórą wręcz odwrotnie cudowny komfort. Dziwne zjawisko no nie ?
Omia ma swoja stronę tu www.omialab.pl
oraz FB tu www.facebook.com/pages/ECO-BIO-Kosmetyki-OMIA

9 komentarzy:

 1. ja mam z migdałowym i już mi się kończy :( a córka starsza też bardzo lubi

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe... Miałam ochotę na to mydło.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też pierwszy raz słyszę o mydle bez mydła :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że warte wypróbowania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chętnie bym wypróbowała :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mialam żel pod proysznic i byłam bardzo zadowlona z niego

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe jak by moja twarz zareagowała, kiedyś muszę wypróbować :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger