20:58

Dziennik Noel Muszę wam na wstępie zacytować początek mojej opinii sprzed roku o pierwszej mojej książce Evensa, bo ten cytat, to wstęp do nowej opowieści, który idealnie odzwierciedla opinie o sobie, sam bohater...
,, ... Sposób bycia naszego bohatera spodobał mi się bardzo i mam wrażenie, że to mężczyzna marzeń każdej kobiety. No przynajmniej moich..."
I tu właśnie jestem klasykiem, o którym pisze sam autor:
,, ... problem polega na tym, że kobiety czytają moje powieści i zakochują się w opisywanych przeze mnie supermenach..., czasami upatrują go we mnie." 
No więc zagadka rozwiązana, ha ha
No dobra, idźmy dalej. Rok temu pisałam, że
będę kolekcjonować powieści Evansa i nic w tej sprawie się nie zmieniło, po tej książce chce go jeszcze więcej, a dokładnie jego wspaniałych historii, którymi długo po przeczytaniu się żyje.
Ta książka jest bardzo osobista dla autora, bo bohaterem jest sam Evans. Powyższy cytat jest z jego ostatniej książki ,,Dziennik Noel"  to jego najczęstszy problem ze znalezieniem szczęścia w miłości. Opisując w książkach idealnego mężczyznę i związek, w życiu prawdziwym kobiety tak też go odbierają, a przecież wiadomo, że życie to nie bajka i rzeczywistość nie wygląda tak różowo.
Jednak wpływ na dalsze życie naszego bohatera i autora ma duże znaczenie dzieciństwo i tajemnicza kobieta, która wtedy się pojawiła w jego życiu. Czy bohater rozwiąże zagadkę, swojego dzieciństwa? Czy zaufa przeznaczeniu?


Opis:
 Miliony fanów, noce w luksusowych hotelach, podróże pierwszą klasą. Życie Jacoba Churchera, uwielbianego autora, przypomina piękną powieść. Lecz mężczyzna jest samotny i tęskni za prawdziwą miłością. I tylko w snach nawiedza go tajemnicza kobieta.
Gdy Jacob dowiaduje się o śmierci matki, musi wrócić tam, skąd pochodzi. Zagracony rodzinny dom oprócz rupieci kryje bolesne wspomnienia i prawdę o przeszłości pisarza. To przed nimi Jacob całe życie uciekał. Teraz będzie musiał zmierzyć się z tym, co boli najbardziej.

Czy w podróży do własnej przeszłości Jacob odnajdzie ukojenie?

Czy uda mu się odnaleźć kobietę, która nawiedza go w snach?

Czy uwierzy w istnienie prawdziwej miłości?

Dziennik Noel to przepiękna opowieść o tym, co robi człowiek, gdy dostaje szansę, by napisać swoje życie od nowa. Poruszający początek świątecznej Serii z Noel.

Najbardziej osobista i autobiograficzna książka Richarda Paula Evansa.Info:
Tytuł: Dziennik Noel
tytuł oryginału: The Noel Diary
Auto: Richard Paul Evans
data wydania: 25 listopada 2019
liczba stron: 304
kategoria: literatura piękna

2 komentarze:

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger