22:52

Oświecony. Łukasz Mularski


Oświecony. Łukasz Mularski


Robicie czasem tak, że czytając książkę, trafiacie na ciekawy fragment i macie ochotę go podkreślić, wyuczyć się na pamięć, czy przepisać do brudnopisu? Jeśli tak, to tym razem braknie wam tej podręcznej pamięci😛
Ta książka to kopalnia życiowych mądrości, tej książki długo nie zapomnisz. Cudownie się

czyta, a tego autora wpisuje sobie na listę bestsellerowych pisarzy 😄
Natomiast historia opowiedziana w tej książce, pokazuje doświadczenia, w którym miejscu człowiek traci poczucie własnej wartości, w drodze do własnego celu. Co najgorsze to wybrane cele mijają się z tymi, które bohater osiągnął. Czy koniec, może oznaczać początek?  
Historia chłopaka, który podąża za miłością, stabilizacji zawodowej, do spełnienia marzeń. Czytelnik towarzyszy mu aż do momentu, gdy staje się dojrzałym mężczyzną. Jaki wpływ mają jego decyzje sprzed lat? Jak ułoży mu się życie, gdy już zdaje sobie sprawę, że tak nie musiało być? 
Z pozoru książeczka broszurowa o 180 stronach okazała się idealnie spakowaną treścią do przekazania czytelnikowi, ile jest cenne życie? Na ile stron przeznaczone są twoje decyzje, wybory życiowe?

Opis: 
 Pierwsze miłosne zauroczenia bohatera przeplatają się z wyuzdaną namiętnością, dbałość o tężyznę fizyczną z rozwojem duchowym, a świeżo rozbudzona fascynacja literaturą z odkrywaniem tajników jogi. W tym chaosie jest jednak porządek, w pozornych sprzecznościach kryje się harmonia.
Towarzyszymy Mikołajowi, kiedy z młodego chłopaka przeistacza się w dojrzałego mężczyznę. Ile błędów musi popełnić i jak daleką drogę przejść, aby odnaleźć siebie?
Z pewnością nie będzie to łatwa podróż, tym bardziej że jego ukochana skrywa przed nim tajemnicę, a on będzie musiał dokonać trudnych wyborów, starając się pogodzić budowanie własnego biznesu ze stawianiem pierwszych kroków w roli pisarza, zaś w całą historię wmieszają się iluminaci...
Razem z tytułowym oświeconym przespacerujemy się po urokliwych uliczkach Krakowa, odwiedzimy egzotyczne Indie i spróbujemy uciec od kłopotów do Niemiec. Czy chłopak będzie potrafił zdecydować, co jest dla niego najważniejsze - miłość, kariera, a może przygoda?

Info:
Tytuł: Oświecony
Autor: Łukasz Mularski
Wydawnictwo Nowoczesne
stron 184
Literatura piękna
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger