21:58

Nasze jutro. Daria Skiba


Nasze jutro

"Finał będzie bliski wiele razy, będziecie myśleć że to już koniec, ale nie tak szybko, ta bajka nie jest taka krótka".  Tak zakończyłam post przy pierwszej części książki "Uwolnij mnie" i fakt ta bajka - to życie, które dalej trwa.
Coś się kończy, a coś się zaczyna, ale przez co się przeszło z patrzyło psychikę i jak z tym dalej żyć? Ta część powieści przeniesie was w życie po traumie, jaką przeszła bohaterka. I to wiele lat później, gdy córka Diany i Alana wejdzie w okres pierwszej miłości, nagle
rany na nowo się otworzą.
"Jak wiele może znieść miłość" po przeczytaniu książki stwierdzam że wiele, zwłaszcza w tym wszystkim  podziwiam Alana. Jego cierpliwość jest świadectwem miłości, tylko czy Diana doceni to?
A Maja? dziewczyna jest bardzo ostrożna i mądra, ale wiadomo jak miłość może oślepić i czy ta miłość to coś więcej niż zauroczenie. I co z tym Szymonem jest nie tak, że wspomnienia u Diany na nowo odżywają?
Wiele zagadek, wiele tajemnic i kłamstwo. Czy to kłamstwo zamknie pewien rozdział w życiu Diany?

Opis:
"... Czy normalne życie po straszliwej traumie jest możliwe? Diana próbuje ze wszystkich sił. Pragnie szczęścia u boku ukochanego, jednak przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. W ich życie wkradają się tajemnice, które wychodzą na jaw w najmniej odpowiednim momencie.
Czy Diana odnajdzie w sobie siłę, by po raz kolejny zawalczyć o lepsze jutro?
Maja, nastolatka, całym sercem pokochała taniec i... ogień! To właśnie dzięki niemu pozna Szymona, który z każdym kolejnym dniem będzie odsłaniał przed nią karty przeszłości. Czy dziewczyna okaże się na tyle silna, by stawić czoła przeciwnościom i wpuścić do serca miłość?
Drugi tom emocjonującej powieści "Uwolnij mnie"!

Info:
 Autor: Daria Skiba
Pierwsze wydanie: 2018-09-20
Liczba stron: 360
Format: 12.4x19.9
Broszurowa ze skrzydełkami


3 komentarze:

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger