21:04

Saga braci Steelów. Helen Hardt

Saga braci Steelów

Postanowiłam że nie będę rozdzielać na trzy posty tych książki, bo fabuła, bohaterzy i cała akcja mają jeden mianownik jaki jest ta SAGA. Zresztą ktoś kto zacznie czytać od pierwszego tomu, to będzie miał wszystko w jednym poście, czyli oszczędzasz czas na szukanie kolejnych części.
Nie wiem czy was to dotyczy, ale osobiście się wściekam, gdy zacznę czytać sagę, a później błądzę po sieci w poszukiwaniu drugiego, trzeciego itp tomu. Czy pytając się na grupach, która
część to kolejna.
Wracając do samej sagi, są przyjemne, cieszą dłużej i ciekawie wyglądają na regale w domowej biblioteczce. A jak jeszcze przyjemnie się czyta to sztosik👌😉 
Saga braci Steelów to powieść erotyczno-romantyczna z kryminalnym wątkiem. I oczywiście bohaterzy po przejściach, gdzie próbują znaleźć sobie miejsce na tym świecie. Jak to bywa w takich książkach trafiają na siebie. Różnice w relacjach tradycyjnie zacierają się w łóżku, gorzej już po za nim. Zwłaszcza że nasza Jude dostaje pracę, gdzie ma prowadzić śledztwo, które ma na celu zaglądnąć głębiej w rodzinę Steelów, tylko w jakim celu? Naszej bohaterce temat nie podchodzi i zaczyna prowadzić dodatkowo swoje poszukiwanie prawdy. Prawda z jednej strony przybliża do rozwiązania zagadki, ale czy ten fakt zbliży ją do rodziny Steelów,  a zwłaszcza do jednego z braci Talona?
Końcowy bilans śledztwa prowadzi do ciekawych wątków z życia rodziny Steelów. I tu rozwiąże się zagadka co z tym Talonem jest nie tak. Myślę że ta opowiedziana historia w trzech tomach, wprowadzi was w ciekawy świat, tajemnic, erotyzmu i obłąkania.
Kto chętny na taką przygodę? A może już ktoś czytał? 

Pożądanie. Helen Hardt

Opis: "Pożądanie" Tom 1
"... Pozostawiona przez narzeczonego przy ołtarzu Jade Roberts szuka pocieszenia na ranczu swojej najlepszej przyjaciółki. Jej upokorzenie jest wciąż żywe, więc nie spodziewa się, że jej serce zabije mocniej dla kogokolwiek. Lecz gdy powściągliwy brat Marjorie, cudowny kowboj z Gór Skalistych, całuje ją po raz pierwszy, pękają wszystkie tamy.
Talon Steel jest rozbitkiem, który nigdy w pełni nie wyleczył się z traumy, jakiej doznał w dzieciństwie. Żyje, biorąc od kobiet to, co mu dają, i nie oferując nic w zamian. Do chwili gdy w jego życiu pojawia się Jade – piękna, słodka i gotowa. Jego pragnienie, by ją mieć, przeradza się w pożądanie, które – jak się obawia – nigdy nie zostanie zaspokojone.
Iskrzącą namiętność prześladują dawno pogrzebane sekrety, które mogą doprowadzić do rozstania. Czy miłość zwycięży?..."


Obsesja. Helen Hardt


Opis: "Obsesja" Tom 2
 "...Jade Roberts darzy Talona Steela poważnym uczuciem i bardziej niż kiedykolwiek jest zdecydowana pomóc mu uporać się z demonami przeszłości. Kontynuuje swoje dochodzenie w sprawie Steelów… i nieświadomie przyciąga niebezpiecznych wrogów z ich owianej tajemnicą przeszłości.
   Talon głęboko kocha Jade i pragnie zdobyć ją na zawsze. Konfrontuje się więc ze swoimi najpoważniejszymi lękami i odsłania wciąż świeże rany, próbując je zaleczyć. Kroczy drogą śliską i zdradziecką, ale jeśli na niej wytrwa, w końcu będzie wart miłości Jade.
   Ogień namiętności między nimi wciąż płonie, ale z mroku wyłaniają się dawni wrogowie Talona. Oboje, i Jade, i Talon nie są bezpieczni..."


Opętanie. Helen Hardt

Opis: "Opętanie" tom 3
"... Jade Roberts jest już pewna, że Talon Steel to ten mężczyzna, na którego zawsze czekała. Ufa mu, mimo żę wciąż nie poznała jego mrocznej przeszłości. Śledztwo dotyczące Steelów odsłania przed nią kolejne tajemnicze wątki. Czy w sprawę jest zamieszany prokurator i dlaczego jej matka miała wypadek, z którego ledwo uszła z życiem? Nitek przybywa - czy Jade je splecie i wyjaśni dramat z przed lat?
 Talon Steel postanawia uporać się z demonami z przeszłości. Juz przed nim nie ucieka, tylko staje twarzą w twarz. Wciąż jednak nie potrafi się odsłonić przed Jade - obawa, że ukochana go odrzuci, gdy pozna jego sekret, działa paraliżująco. Czy namiętność i miłość okażą się silniejsze niż wszystkie przeciwności losu, z którymi Jade i Talon będą musieli sobie poradzić?..."

Info:


  • Wydawnictwo: Edipresse Książki
  • Autor: Helen Hardt, 
  • Tłumaczenie: Lola Borecka
  • Oprawa: broszurowa
  • Format: 13,5x21,5 cmBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger