12:55

Annabelle Minerals - róż i cienie - opinia

Słyszeliście o marce Annabelle Minerals ?

Ja tam gdzieś widziałam to logo po internecie ale nawet mi do głowy nie przyszło że będę mieć okazje  wypróbować ich produkty ;-) Będąc na spotkaniu blogerek o którym kiedyś pisałam wam, jedna z firm partnerskich podarowała mi upominek w postaci różu i dwóch cieni do oczów w kolorach które sama sobie wcześniej wybrałam ;-) Już na spotkaniu zaczęłam otwierać słoiczki ale takie sobie wymyślili zabezpieczenie że stwierdziłam że i dobrze bo nie uśmiecha mi się zamiatać z parkietu ten magiczny pyłek ;-D
W domu też miałam problem z otwarciem w końcu jak udało się wyrwać tą blokadę zabezpieczającą - zaczęło się wielkie testowanie ;-)

Róż czy cienie kiedyś mogły dla mnie nie istnieć, kiedyś będąc w profesjonalnym sklepie kosmetycznym poszukiwałam kremu na ukrycie/wyleczenie popękanych naczynek, pani kosmetyczka zaproponowała mi wykonanie makijażu. To było mój pierwszy raz gdy ktoś mi zrobił makijaż i mój pierwszy raz z kosmetykami kolorowymi, do tego czasu tylko tusz i kretka do kresek istniały w mojej kosmetyczce.

Poznałam w tedy pełno produktów które świetnie podkreśliły walory twarzy oraz zatuszowały niedoskonałości jak cienie pod oczami czy popękane naczynka.  

I od tamtego czasu moja kosmetyczka wzbogaciła się między innymi o róż i cienie. Aktualnie marka Annabelle Minerals wyparła inne ze względu na walory które mnie urzekły swą delikatnością. Bardzo lekkie po nałożeniu na cerę nie czuć że ma się makijaż. Idealnie dopasowują się do skóry tworząc jedność i nic nie spływa po paru godzinach, ale to jest plus właśnie mineralnych kosmetyków. Najbardziej mnie uwiódł cień do oczów w kolorze Vanilla który rewelacyjnie rozjaśnił mi kąciki oczów tuszując fioletowe żyłki i wydobywając zarys oczów na bardziej wyraźniejszy przez co oczy stały się większe. Natomiast cień w kolorze Mint idealnie wpasował się w odcień moich tęczówek ;-) I jest jeszcze ten efekt który prezentuje się przez cały dzień takie cienie nie zlewają się zaraz w fałdach skóry i nie zbierają się kącikach oczów, cały dzień makijaż wygląda tak jak bym przed momentem go nałożyła  :-)

Pozytywne test kosmetyki Annabelle Minerals przeszły u mojej znajomej która ma już swoje lata w sumie śmiało mogę powiedzieć że mogła by być moja babcią ;-P ona również zakochała się w nich ;-)

Więc polecamy dla kobiety w każdym wieku ;-)
Więcej info o produktach Annabelle Minerals

www.annabelleminerals.pl

www.facebook.com/AnnabelleMinerals
1 komentarz:

  1. Cień ten jasny jest rewelacyjny mam go i bez niego nie wyjdę na ulicę :-) super rozjaśnia oczy i tuszuje cienie pod oczami.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger