18:50

Zablokuj, skasuj, idź dalej. Czyli jak uniknąć randek z toksycznymi facetami.

 
Wszystkim którym nie wypaliły walentynki, polecam tą pozycję w literaturze :-)
Nie przejmujcie się, jak to pisze autorka książki "lepiej być singielką przez 10 lat, niż spędzić dziesięć miesięcy z palantem..."
Lub jeszcze taki tekst "Gdy teraz myślę o tych mężczyznach, jestem zażenowana, że kiedykolwiek coś do nich czułam"
Co możesz zrobić, by nikt już cię nie zranił? Książka odpowiedzi ci na wiele pytań, ale też przypomni, że nie wszyscy mężczyźni są tacy oraz nie przejmuj się "W życiu dostajesz więcej niż jedną szansę; masz długi termin ważności" :-D
"Miłość własna leży u podstaw podejmowania dobrych decyzji dotyczących mężczyzn i koniecznie musimy do niej dążyć"

Opis:
„Zablokuj, skasuj, idź dalej” to zabawny i bezkompromisowy, napisany dosadnym językiem przewodnik po randkowaniu w czasach Tindera.

Autorka popularnego instagramowego profilu LalalaLetMeExplain, jak sama przyznaje, przez lata umawiała się z niewłaściwymi facetami. Angażowała się, starała, a koniec końców i tak zostawała sama – zraniona i z coraz gorszym mniemaniem o sobie. Swoimi doświadczeniami zaczęła dzielić się w mediach społecznościowych i z zaskoczeniem odkryła, że tysiące kobiet przechodziły to samo. To dało jej siłę do zmiany myślenia i podejścia do randek. Postanowiła zebrać wszystkie swoje doświadczenia i opisać je w formie przewodnika, który pozwoli innym kobietom uniknąć jej błędów i zauważyć ostrzegawczą czerwoną lampkę zanim będzie zbyt późno; jak nie dać się wykorzystać, jak uniknąć szkodliwych relacji i rozpoznać toksycznych mężczyzn i zbudować w sobie siłę, by walczyć o swoje potrzeby i umieć zerwać relację, gdy jest dla nas szkodliwa.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger