19:36

Nieodpowiednia dziewczynaNieodpowiednia dziewczyna

Jak debiut to trzeba dać szanse i z ciekawością czekam na kolejną powieść autorki. Historia ciekawa, ale no właśnie, jest małe, ale. Książkę czyta się przyjemnie tekst lekki, ale niektóre scenariusze były przewidywalne. Dodatkowo autorka próbuje umieścić akcję za granicą, ale ja cały czas miałam przed oczami polskie blokowiska.

Wiem, że takich książek jest już na rynku dużo, gdzie jest on i ona i ogólny problem do bycia razem, ale tu autorka postanowiła obrócić role i ten trudny charakter dostał się bohaterce, no i nie ma tu dużych pieniędzy, więc nie spodziewajcie się lansowania po mieście limuzynami, takie rozrywki możecie wykreślić z tej przygody.

Z drugiej strony, zdaje sobie sprawę, że literatura raczej dla dwudziestolatków, a nie dla czterdziestki i przecież taki młodzik jeszcze się nie dorobił. Tu wyczuwam, że autorka szykuję kontynuację, więc myślę, że będą mieć już czym uciekać, gdy zemsta Alicji ich dopadnie :-)

Jednak jak pisałam na początku, to jest debiut i ma potencjał. Autorka potrafi przytrzymać czytelnika w momencie zwątpienia i to chyba jest największy plus.


Opis:
Gdy cały świat jest przeciwko, a serce i rozum nie współgrają, może wydarzyć się wszystko…
Eve to młoda, zdolna tatuażystka. Stroni od mężczyzn i nie wierzy w miłość. Natura buntowniczki i skóra pokryta tatuażami sprawiają, że ludzie oceniają ją dość jednoznacznie.
Daniel to jej kompletne przeciwieństwo – wychowany w kochającej rodzinie, dobrze wykształcony, szarmancki. Zawsze wie, jak się zachować… do czasu, gdy spotyka Eve. Zjawia się w jej salonie razem z Alice, swoją dziewczyną, z zamiarem zrobienia sobie miłosnych pamiątek na skórze. Od pierwszej chwili ulega niespodziewanej fascynacji młodą tatuażystką i wbrew rozsądkowi postanawia poznać ją bliżej. Nie ma pojęcia, że ich drogi przecięły się już wcześniej…

Info:

Tytuł: Nieodpowiednia dziewczyna
Autor: J. Harrow
Wydawnictwo: Zysk i S-ska
Stron: 328
Data wydania: styczeń 2020
Gatunek: Romans, Obyczajowa


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger