15:08

Komórkowe odmłodzenie dla skóry


Podaż witamin jest niezbędna dla organizmu, choć dla urody również istotne jest od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Dla tego preparat Asta C+ przykuł moją uwagę, zwłaszcza z połączeniem witaminy C z Koenzymem Q10 i witaminą E.

Mój wiek, jak problemy skórne powodują, że szukam ciekawszych rozwiązań w codziennej pielęgnacji, więc z ciekawością sięgnęłam po ten produkt marki Ava Laboratorium. Ostatnio więcej czasu poświęcam skórze szyi i dekoltu, to tu zauważyłam jak czas, nieubłaganie przemija. Nie lubię tłustej konsystencji kremów, bo włosy przyklejają mi się do szyi, a serum w postaci żelu szybko się wchłania, pozostawiając delikatną w dotyku skórę.

Serum wklepuję również w okolicy nasady włosów na czole, tam zauważyłam największe przebarwienia, gdzie pod wpływem słońca bardziej się uaktywniają.

Efekt? Skóra rozjaśniona jak by zdrowsza. Podkład lepiej kryje, a puder mineralny ładnie się komponuje, skóra jest bardziej napięta i to chyba największy plus w pewnym wieku :-)

3 komentarze:

  1. You may also cease our assortment of location info by following the standard uninstall process to remove all 제왕카지노 of our mobile purposes from your device. You are required to create an account on the Services have the ability to} benefit of|benefit from|reap the advantages of} sure options of the Services. When these checks are unable to verify that you're twenty one years of age or over, or are unable to verify any other element supplied by you, we reserve the best to ask for extra proof.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger