21:04

Szczęście za horyzontem


szczęście za horyzontem

Zdarzyło wam się w życiu podjąć decyzje, które nieodwracalnie zamknęły drogę powrotu? Czy nieodwracalnie straciliście z kimś kontakt poprzez swoją decyzję? Czy spalone mosty, okazały się nowym życiem? W mojej domowej biblioteczce mam piękną powieść pokazującą przykład takich decyzji. Książka "Szczęście za horyzontem" myślę, że przypadnie wam do gustu, zwłaszcza że
nie jeden most mamy spalony za sobą, nie raz myśleliścieby go odbudować? Koniecznie przeczytajcie tę książkę, zobaczcie, jak potoczyła się historia bohaterki Justyny.
Spalone mosty, to raz, a dwa to grzechy i pokuta. W przypadku tej powieści, mamy do czynienia wzruszającą i smutną historią, tylko czy można się obwiniać taką winą? Czy bohaterka odkupi swoje błędy, swoimi nowymi postanowieniami? Czy pomoc, którą zaoferuję innym potrzebującym, będzie tym brakującym ogniwem w jej życiu i życiu tej rodziny?
Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczona twórczością Krystyny Mirek, powieść wciągająca od pierwszej strony, przez co ciężko odejść od książki. Momentami, gdy musiałam jednak wykonać jakiś obowiązek, czułam się rozgoryczona, jak by ktoś w najlepszym momencie wyłączył mi film.

Opis:

"Czasem spalone mosty to najlepszy początek. Justyna popełnia wielki błąd, po którym nie może już wrócić do dawnego życia: pracy w eleganckim biurowcu, wygodnego apartamentu i związku, który opiera się na przyjemności. Janek wszystko zrobił, jak należy, jednak na każdym polu ponosi klęskę. Ma kłopoty finansowe, beznadziejną pracę, której nie znosi, a jego dzieci są zaniedbane. Tych dwoje spotka się przypadkiem. Zderzenie dwóch światów sprawi, że życie Justyny i Janka na zawsze się odmieni.
Czy starczy im odwagi, by poszukać szczęścia trochę dalej niż na wyciągnięcie dłoni? Ruszyć za horyzont, do miejsca, które wydaje się najmniej odpowiednie, a jednak kusi z wielką mocą?
To historia niezwykła, pokazuje, jak bardzo można się pomylić, sądząc po pozorach."


Info:
Tytuł: Szczęście za horyzontem
Autor: Krystyna Mirek
Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
Pierwsze wydanie: 2018-09
Liczba stron: 352
Format: 16.0x17.8


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger