19:07

Sprzeczne sygnały.
Książka która zaskoczyła mnie pozytywnie, czytało się przyjemnie od pierwszych stron. Co prawda denerwuję mnie w powieściach, przeplatanie czas przeszły z teraźniejszym, ale dzięki lekkiemu językowi szybko łapałam kontekst historii.
A historia przyciąga i ciężko oderwać się od czytania. Wątek kryminalny, budzi emocje do rozwiązania zagadki i jeszcze romans policjanta z jedną z sióstr bliźniaczek dodaje pikanterii. On jeszcze nie wie, że
jego miłość ma siostrę bliźniaczkę, raz dogaduje się idealnie, a za drugim razem dziewczyna jest nie dostępna, o co tu chodzi? jednym słowem komedia niezła, gwarantuje że nie raz uśmiechniecie się do książki.
Pytanie tylko co on zrobi, gdy dowie się że ta jego, to nie koniecznie ta jedyna.
No i jeszcze jedna zagadka, co z tym morderstwem? co raz więcej faktów i winnych, oraz niespełniona miłość z przed lat. Ten ostatni fakt, to niezła wisienka na torcie. Emocje zagwarantowane ;-)

Opis:
"...Spokojne miasteczko, szanowana trzypokoleniowa rodzina. Wszystko wygląda jak z obrazka – do czasu aż Ludmiła znajduje ciało Andrzeja Musiała. Wie, że będzie miała kłopoty, dlatego prosi o pomoc osobę, której nie znosi najbardziej na świecie, bliźniaczkę Izę. Próbując uniknąć problemów, siostry wpadają w coraz gorsze tarapaty. Jedyną dobrą stroną całego zamieszania jest to, że wreszcie zaczynają ze sobą normalnie rozmawiać.
Historia, w której nic nie jest takie, jak się wydaje..
."Info:
  • Format: 13,5 x 21,5
  • Liczba stron: 320
  • Oprawa: miękka ze skrzydełkami
  • Data premiery: 28.02.2018
  • Autor: Kasia Bulicz-Kasprzak
  • Wydawnictwo: Edipresse


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger