11:10

Moje miejsce na ziemi. J. Daniels


Moje miejsce na ziemi

 No powiem wam że taka inna historia. Nie spotkała się z podobnym scenariuszem w książkach które czytałam do tej pory. Od pierwszych stron ciekawość mnie trzymała w napięciu, a to lubię bardzo.
książka z gatunku romans/erotyk ale tu właśnie was zaskoczę, tu nie ma oklepanego scenariusza typu
on miliarder, tutaj mamy mundurowego, a która z was nie wodzi wzrokiem za takimi?.  Zresztą w trakcie czytania dowiadujemy się kolejne nowości z życia naszego policjanta, które dziwnym trafem nasza bohaterka nie wiedziała, pomimo że to brat najlepszej przyjaciółki. Jak dla mnie to trochę takie nie normalne, z doświadczenia własnego ja wszystko wiem, co słychać u nawet najdalszej rodziny moich przyjaciółek.
Książkę czytamy z perspektywy Mia oraz z punktu widzenia Bena, pozwala to czytelnikowi wczuć się w uczucia jakie płyną od bohaterów. Pod koniec jest też Tessa która opisuje kulminacyjny punkt pewnego zdarzenia które wstrząsnęło wszystkimi postaciami powieści i czytelnikiem.

Czy Alabama będzie miejscem na ziemi Mia? czy może jednak tylko sentymentem z dzieciństwa?
Koniecznie przeczytajcie.Opis
"... Gdy Mia Corelli wraca na lato do Alabamy, żeby spędzić je z Tessą, najlepszą przyjaciółką z dzieciństwa, jedyną rzeczą, jakiej się obawia, jest spotkanie z bratem przyjaciółki, Benjaminem Kelly, największym dupkiem we wszechświecie. Mia nienawidzi go z całego serca i nie chce go już więcej oglądać. Przed wyjazdem postanawia oddać dziewictwo pierwszemu lepszemu mężczyźnie i przez przypadek, zupełnie nieświadomie, oddaje je właśnie Benjaminowi.
Ben nie może zapomnieć o dziewczynie, z którą spędził noc, i jest przekonany, że już nigdy jej nie spotka - aż do następnego popołudnia, gdy widzi ją na leżaku, opalającą się
z jego siostrą.
Mia chce go nienawidzić, chociaż nie potrafi o nim zapomnieć. Ben chce udowodnić, że nie jest już tym samym okrutnym chłopakiem sprzed kilku lat.
Co się stanie, gdy osoba, o której istnieniu chce się zapomnieć, staje się osobą, bez której nie można żyć?..."
Info:
  • Autor: J. Daniels
  • Kategorie: Książki / romanse
  • Typ okładki: okładka miękka
  • Wydawca: Edipresse Książki
  • Wymiary: 13.5 x 21.5
  • Ilość stron: 320
  • Data wydania: 2018-01-31

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger