18:26

Sznurek. Adam Lang

Sznurek

Za czasów młodości, czyli gdy się było nastolatką, jakiś tam pamiętnik pisałam. Pominę fakt że w czasie porządków wylądował w kotłowni, a tatko go przestudiował od deski do deski. Było minęło i może dla tego nie mogłam się przemóc do tej lektury, forma mi nie podeszła, za mało dialogu, a za dużo opowiadania.
Chociaż to tylko jeden minus bo ogólnie treść nie raz mnie rozbawiła, a koniec?
Koniec mnie totalnie rozbij, do tego stopnia że
nawet po paru dniach, nie wiedziałam co napisać o tej książce. Zawsze po skończonej lekturze lubię otworzyć notatnik w telefonie i zanotować na gorąco relacje/wrażenie już po. Pomimo że minęło już kilka dni, ja zdania nie zmieniłam, więc postanowiłam że zamieszczę wam screen z telefonu i sami oceńcie czy warto po książkę sięgnąć. A może ktoś z was już jest po lekturze i zgadza się z moimi wrażeniami?Opis: ze strony www.wydawnictwoliterackie.p

"...Po wydaniu mojej drugiej powieści zadzwonił do mnie profesor Domańczyk, mój nauczyciel historii z liceum. W dwóch pierwszych książkach nie opisałem go zbyt dobrze, więc propozycja: „Lang, musimy natychmiast porozmawiać, natychmiast, Lang”, nie wzbudziła we mnie przesadnego entuzjazmu… Powiedział, że może dla odmiany napisałbym coś dobrego, a on ma dla mnie taką historię, że… „Lang, przestań pisać o bzdetach, Lang” – krótko podsumował moje pisarstwo. Od niego dowiedziałem się o istnieniu Krystiana Kowalskiego… – pisze o swojej najnowszej powieści Adam Lang..."

Info:

Wydawnictwo Literackie
Wydanie: I
Data premiery: sierpień 2017
Format: 145x207 mmBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger