16:34

Walka. Walka by dotrzeć do ostatniej strony


Walka Vi Keeland

No cóż, ta recenzja nie będzie miła, będzie bolesna jak przegrana walka na ringu. Długo myślałam co napisać i czy w ogóle pisać o tej książce ale wybaczcie mi mój punkt widzenia.
Autorka fascynuje się sportami a zwłaszcza ma bujną wyobraźnie na punkcie
sportowców, to druga książka jaką miałam okazje przeczytać Vi Keeland o pierwszej "Gracz" pisałam TU
Fakt, faktem możemy  dokształcić się pod względem danych sportów i zawodów i jak między nimi wygląda współpraca, to duży plus jednej i drugiej książki. Sporty są dość ekstremalne, niezła adrenalina ale nie wyczułam by autorka bardziej się wciągała w ten pot spływający po zawodniku. Lubię jak się coś dzieje lubię adrenalinę  a tu jej zabrakło pod względem sportu jednego i drugiego wiadomo którego 😉
Czytając miałam wrażenie że autorka bardziej nie mogła się doczekać końca pisania tej powieści, niż ja czytelnik czytania jej. Jest styl pisania w tej książce mnie nudził, momentami stosowałam technikę szybkiego czytania, bez uczucia czytałam byle by nie pominąć ważnych faktów. Chociaż i tak gdybym opuściła jeden czy dwa rozdziały nic bym nie straciła.

A co wy na to? Czytał już ktoś tą książkę?  jakie macie zdanie swoje na temat tej powieści?


Opis: ze strony www.wydawnictwokobiece.pl
"...Okazuje się, że w życiu profesjonalnego fightera walka może mieć różne znaczenia. Nico Hunter dochodzi do wniosku, że ta pełna adrenaliny, rozgrywana w klatce nie może równać się z wewnętrznymi zmaganiami z… samym sobą.
Spokojna Elle prowadzi nudne, ustatkowane życie. Dobrą pracą i gustownie urządzonym mieszkaniem wynagradza sobie monotonię życia. Facet, z którym spotyka się już nieco ponad dwa lata nie dostarcza jej żadnych wrażeń, ale tak jest bezpieczniej. Stateczniej. Gruby mur, który przez lata budowała wokół swego serca, pozostaje nienaruszony. I dobrze. Przeszłość kobiety jest wystarczającym dowodem na to, co może się wydarzyć, jeżeli straci się kontrolę.
Wszystko zmienia się w dniu, w którym seksowny zawodnik MMA wchodzi do biura Elle. Okazuje się, że wytatuowany, umięśniony fighter wniesie niemałe emocje do poukładanego życia pięknej prawniczki...."
Info:

Wydawnictwo kobiece


Autor Vi Keeland
Cykl MMA FIGHTER

Rok wydania 2017
Format 13.5 x 20.5 cm
Oprawa Miękka ze skrzydełkami
Tłumaczenie Sylwia Chojnacka
Tytuł oryginału  MMA. WORTH THE FIGHT1 komentarz:

  1. Ciekawy blog dla osób lubiących czytać książki a ja pochlaniam ich czasem 4 w miesiącu. Obserwuje

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger