13:11

Współczesna bogini


wspołczesna bogini

Jeśli mam opisać tą książkę jak najprościej to mogę o niej powiedzieć tak: Wyobraź sobie, a może nawet nie musisz, jesteś już w takim wieku czy może masz już tyle za sobą przeżyć i w sumie to wszystko tak poukładało się że, podsumowując cały ten okres uznajesz że jednak to był wspaniały okres! Okres który może -czy jest- wspaniałym fundamentem do
dalszego działania? To czemu ja nie mam mieć ochoty podzielić się swoim sukcesem, doświadczeniem by pomóż tobie? Może nie tak dosłownie, ale otworzyć oczy na pewne sprawy?
Książka zdaje się na pierwszy rzut być poradnikiem ale nie do końca tak jest. W połowie ją odebrałam jak powieść, a po części jako autobiografia. Dużo tekstu motywacyjnego, pobudza do działania czy do refleksji. Dorobek doświadczenia autorki wskazuje że motto "Dobro powraca" ma znaczenie. Warto czynić dobro, bo faktycznie ono powraca pod rożnymi postaciami czasem nas powlecze po ziemi po ty by jednak wyjść na dobre - to takie też moje doświadczenie bo nie raz sama stosuje ta taktykę :-)

Więc kto chętny na kolejny szczebel swojej drabiny życia? temu ta książka pomoże w motywacji do osiągnięcia jej :-)


Opis: ze strony www.wydawnictwokobiece.pl
"....Koniec z zadawaniem sobie pytań! Czas na odpowiedzi! Głęboko skrywane pokłady energii zostaną odkopane, jeśli weźmiesz się w garść i podejmiesz śmiałe kroki! Zacznij od przeczytania nietuzinkowej kompozycji, na którą składa się inspirująca biografia niezależnej kobiety oraz szereg wskazówek, którymi powinnaś się kierować, aby obudzić potencjał! 
Roxana Bowgen nigdy nie stała w miejscu. Pasjonatka podróży wychowała się Peru, dorastała w Beverly Hills, a obecnie mieszka w Connecticut. Wyprowadzki nie były dla niej problemem, gdyż dalekie wyprawy to jej pasja, którą wykorzystuje z zapałem do pomagania innym. Zajmowała się handlem, pośredniczyła w obrocie nieruchomościami, organizowała programy pomocy dla krajów Trzeciego Świata. 
Współczesna bogini to zapis doświadczeń Roxany, które kobieta sprawnie wykorzystuje do motywowania i zachęcania do poszerzania horyzontów. Fenomenalny memoir z przesłaniem wyprzedza inne poradniki, budując motywacyjne przesłanie na fundamencie autentycznych doświadczeń...."


Info:


Wydawnictwo Kobiece
Autor: Roxana Bowgen
Podtytuł: Jak wiara w siebie może zmienić wszystko


Rok wydania: 2016
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 312
Tłumaczenie: Katarzyna Dumińska
Tytuł oryginału: Agapanthus Rising. Reawaken Your Inner Soul to Live with Passion, Peace and Purpose

1 komentarz:

  1. Też staram się sobie mówic że dobro powraca w końcu choć czasami człowiek w to nie wierzy jeśli dostanie sporo kopniakow od życia :-D

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger