15:00

Zwilczona - magia twojej duszyO matko! takiej książki to jeszcze nie czytałam.  Wspaniała powieść, jednak czytając robiłam notatki jak z jakiegoś poradnika kobiecego. W końcu życie to codzienność a w tej książce powieść pisana bez pomijania tej szarej codzienności a może tej znaczącej dla nas kobiet rytuałów.  Przepis na wyjątkowe
ciasto czy mikstury lecznicze i pielęgnacyjne, ba nawet porada jak wyjść ubranym na wyjątkowe spotkanie.
Bohaterka Jaśmina to prosta kobieta, pewnie taka jak ty. Jej codzienność to opieka nad ogniskiem domowym i praca w szkole jako nauczycielka. Aż do czasu gdy zbieg zdarzeń skumuluję się i ciąg ich wydarzeń odmieni bohaterkę. Podróże, miłość, karty tarota, magia miejsca czy przyjaciółki i rodzina a nad tym wszystkim pieczę trzyma wilczyca.
Ty też masz w sobie wilczycę, pozwól jej wyjść z cienia tak jak to udało się Jaśminie ;-)

Opis: ze strony www.wydawnictwokobiece.pl
"...Bohaterka książki, Jaśmina, mieszka w malowniczym mazurskim miasteczku, w otoczeniu przepięknych lasów i jezior. Ma cudownego męża i córeczkę. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć jej poukładanego, spokojnego życia. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia. Grozi jej utrata pracy. Mąż ma wypadek motocyklowy, po którym staje się nieznośnym, apodyktycznym mężczyzną. Ich małżeństwo zaczyna przeżywać głęboki kryzys. Jaśmina, za sprawą niezwykłych wydarzeń, które zaczynają mieć miejsce w jej życiu, doznaje przebudzenia i przechodzi totalną metamorfozę swojego wnętrza. To dzięki niej na nowo odnajduje tę cząstkę siebie, o której już dawno zapomniała. W przepięknych mazurskich i podlaskich krajobrazach Jaśmina wchodzi w przestrzeń znajdującą się na przecięciu dwóch światów: realnego, który widzi przed swoimi oczami, oraz na poły magicznego, do którego wstęp możemy mieć jedynie za pomocą intuicji i głębokich przeczuć. Wstępuje na drogę prowadzącą do głęboko skrywanego „ja”, by w końcu odnaleźć odpowiedzi, których tak długo szukała.
Choć życie nigdy nie jest takie, jakie się nam wydaje, to jednak warto wierzyć, że szczęście i tak w końcu się do nas uśmiechnie, a my odnajdziemy sens swojego istnienia...."


Info:
Autor: Adrianna Trzepiota
Tytuł: Zwilczona
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
stron: 288
Wydawnictwo Kobiece


1 komentarz:

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger